Interpretacja alfabetu jako symbolu sennego zależy od kilku czynników. Może on być uporządkowany lub nie, zawierać wszystkie litery, lub być napisany tylko częściowo. Może być to znany nam alfabet pisany polskimi literami, lub pismem zagranicznym. Alfabet jako podstawowy budulec słów i komunikacji oznacza Twoje główne cechy podświadomości. Symbolizuje on podstawowe cechy charakteru, które wywierają wpływ na zachowanie, sposób działania, rozwiązywania problemów i radzenia sobie w różnych sytuacjach. Litery które się w nim zawierają symbolizują Twoje myśli, sposób ich ułożenia to odzwierciedlenie Twojego nastroju. Jeżeli wyszczególnione w nim są niektóre tylko litery, powinieneś sprawidzić osobno ich znaczenie.

Widzieć alfabet – sen ten przypomina nam aby mieć oczy dookoła głowy, aby nie przgapić ważnych rzeczy. Widok alfabetu symbolizuje również odwiedziny starego przyjaciela.

Czytać alfabet – to co robisz nie ma sensu. Zastanów się nad zmianą pracy, razem z tą zmianą Twoje życie odmieni się nie do poznania.

Pisać alfabet – szczęście w grze lub konkursie, duży przypływ gotówki.

Zagraniczny alfabet – wystrzegaj się błędów, lepiej wszystko przemyśleć dwa razy.

5/5 - (4 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka