Biżuteria jest symbolem luksusu, piękna i dobrobytu. Jej pojawienie się we śnie często oznacza potrzebę bycia zauważonym i docenionym. Sen, w którym pojawia się biżuteria może mieć wielorakie interpretacje, w zależności od jej rodzaju.

Nosić biżuterię:

Sen, w którym widzisz siebie obwieszonego w biżuterię zwiastuje powodzenie finansowe i znalezienie nowego źródła dochodów.

Znajdować biżuterię:

Sen, w którym zbierasz znalezioną biżuterię oznacza obawę przed niestabilnością finansową i jest oznaką, że należy bardziej przyglądać się wydatkom i starać się lepiej gospodarować pieniędzmi.

Polerować biżuterię:

Polerowanie biżuterii oznacza kumulację obowiązków, po wykonaniu których czeka cię upragniona nagroda.

Kraść biżuterię:

Sen o kradzieży biżuterii może ujawniać zazdrość i poczucie niższości wobec otoczenia. Jest sygnałem, że należy dostrzec swoją wyjątkowość, nie porównywać się do innych, nie stawiać sobie zbyt wysokich wymagań.

Zostać okradzionym z biżuterii:

Oznacza wysiłek, który pójdzie na marne.

Gubić biżuterię:

Sen, w którym gubisz biżuterię oznacza rychłe uwolnienie się od obowiązków, które nie przynoszą ci radości i satysfakcji.

Pierścionek zaręczynowy:

Sen, w którym widzisz pierścionek zaręczynowy oznacza, że na twojej drodze pojawi się osoba, która będzie chciała nadużyć twojej dobroci, to wezwanie do asertywności.

Kupować biżuterię:

Kupowanie we śnie biżuterii oznacza miłą, szaloną przygodę.

3/5 - (2 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka