Cyganie

Cyganie albo inaczej romowie jest to grupa etniczna pochodzenia indyjskiego nie posiadająca swojego państwa oraz terytorium. Cyganie są koczującym narodem wędrownym, który niechętnie podejmuje się stałej pracy oraz zamieszkiwania w jednym miejscu. Pomimo że w rzeczywistości cyganie kojarzą się ze złodziejstwem i oszustwem, to widok cyganów we śnie jest pozytywnym znakiem. Sen o cyganach zapowiada że pomimo niewielkich kłopotów, uda Ci się zrealizować wszystkie plany. Wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Widzieć cyganów – widok cyganów we śnie oznacza że pomimo początkowych problemów wyjdziesz na prostą i zrealizujesz swoje cele.

Grupa cyganów – przejściowe problemy które zakończą się Twoim sukcesem. Pomimo że na początku może się tak nie wydawać, to wszystko potoczy się po Twojej myśli. Zapowiedź szczęśliwych chwil bez kłopotów na głowie.

Rozmawiać z cyganami – dzięki swojemu szczęściu wyjdziesz cało z problemów. Polepszenie sytuacji majątkowej.

Cyganie próbujący oszukać – szczęśliwe chwile bez zmartwień i problemów finansowych. Szczęście w domu rodzinnym.

Cyganie próbujący okraść – polepszenie sytuacji życiowej, zacieśnienie więzi rodzinnych.

Być okradzionym przez cyganów – polepszy się Twoja sytuacja materialna. Szczęście i ciepło ogniska rodzinnego.

Być oszukanym przez cyganów – większe zarobki, przypływ gotówki, niespodziewana wygrana, nowa praca lub awans. Szczęśliwe chwile w bliskim gronie.

Atak cyganów – niespodziewany obrót spraw który rozwiąże Twoje problemy.

Odparcie ataku, kradzieży lub oszustwa przez cyganów – przypływ gotówki, awans w hierarchii społecznej.

Cygańskie dziecko – zapowiedź szczęścia oraz ułożenia się wszystkich spraw. Wizja spokojnego życia bez zmartwień i kłopotów.

Cygańskie wróżby – wygrana w konkursie lub grze losowej.

Cygański taniec – nowa praca lub awans, nowe obowiązki i lepsze zarobki. Także możliwa wygrana w loterii lub grze losowej.

Cygańska muzyka – polepszenie sytuacji finansowej, zostaniesz doceniona przez przełożonych. Możliwa wygrana w grze lub konkursie.

Obozowisko cyganów – polepszenie ogólnej sytuacji życiowej, koniec kłopotów, wszystko potoczy się tak jak powinno a sprawy się same ułożą.

Brudni cyganie – wzmocnisz więzi z najbliższymi a w Twoim otoczeniu zapanuje spokój i odpoczynek.

Śmierdzący cyganie – koniec kłopotów, przyszłość jawiąca się w kolorowych barwach bez zmartwień i problemów.

Kłamiący cyganie – zapowiedź nowego, lepszego życia, z odmienioną sytuacją finansową oraz ciepłymi i pozytywnymi relacjami z najbliższymi osobami.

0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka