Facet który pojawia się we śnie kobiety ma znaczenie seksualno-erotyczne. Jest też potwierdzeniem piękna i atrakcyjności kobiety. Sen o facecie wróży także świetlaną i bogatą przyszłość. Facet w sennikach oznacza także brak problemów finansowych i bogatego partnera. Dla mężczyzn sen o facecie jest informacją i wskazówką nakierowującą na działanie, które należy podjąć aby dobrze zarobić. W tym wypadku liczy się kontekst snu. Facet we śnie oraz sytuacja w której go widzimy może nakierowywać nas na działanie, które należy wykonać, aby mieć z tego wysokie zyski.

Widzieć faceta – dla kobiet taki sen jest potwierdzeniem piękna i atrakcyjności. Widok faceta we śnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn zapowiada szczęśliwą przyszłość bez zmartwień o pieniądze.

Nieznany facet – dla wolnych kobiet taki sen oznacza że znajdziesz bogatego partnera z dobrą pracą i wysokimi zarobkami. Jeżeli masz chłopaka, sen może wskazywać że trzeba zacząć rozglądać się za nowym. Jeżeli jesteś mężatką sen o nieznanym facecie zapowiada szczęście rodzinne i poprawę sytuacji finansowej. Nieznany facet we śnie mężczyzny oznacza że wkrótce czeka go rozmowa, która przyniesie nowe możliwości.

Rozmawiać z facetem – zapowiedź podniesienia statusu społecznego, sen może zawierać wskazówki nakierowujące nas na osiągnięcie sukcesu.

Młody facet – pozytywny znak, wróżba osiągnięcia spokoju i stabilności finansowej.

Starszy facet – jesteś pod obserwacją. Osoba która Cię obserwuje przyniesie dobre wieści.

Brzydki facet – pomimo przejściowych trudności rozwiążesz wszystkie swoje problemy.

Gruby facet – wkrótce porządnie odpoczniesz. Dobry zarobek, który pozwoli na dobry wypoczynek podczas wakacji.

Przystojny facet – szczęście i powodzenie w życiu. Pasmo sukcesów które zacznie się niespodziewanie.

Facet z brodą – w najbliższym okresie czeka Cię niespodziewana radość.

Wysoki facet – przeanalizuj sytuację na logikę, a znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Wnioski do których dojdziesz będą trafne.

Niski facet – niespodziewane polepszenie sytuacji materialnej.

Seks z facetem – we śnie kobiet oznacza że niedługo poczujesz się wartościowa i spełniona, zaś we śnie mężczyzny oznacza dobry zarobek i polepszenie sytuacji materialnej.

4.4/5 - (7 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka