Nici sennik

Nici

Nici
5 (100%) 3 głos[ów]

Nici pojawiające się we śnie wróżą szczęśliwe i udane małżeństwo oraz ciepło życia rodzinnego. Ty i Twój partner jesteście tak jak igła i nitka. Sen o niciach zapowiada szczęśliwą i trawłą miłość, bezpieczeństwo (również finansowe) i pozbycie się wszelkich zmartwień. Nici sennik – ciężka praca, ale też radość i sukces.

Szpulka nici – dzięki pracy i wytrwałości osiągniesz wymarzony spokój i bezpieczeństwo. Wszystko się ułoży, a sukces przyjdzie w niespodziewany sposób. Ciepło ogniska domowego i rodzina bez zmartwień.

Szyć nićmi – sen zapowiada przypływ gotówki, awans lub nową pracę, która sprawi Ci satysfakcję, a nie będzie jedynie nudnym obowiązkiem.

Zaplątane nici – pomimo przejściowych kłopotów wszystko ułoży się tak jak powinno. Szef doceni Twoje starania, dostaniesz premię, podwyżkę albo awans. Ważne żeby przetrwać obecny czas i pokazać że się starasz.

Rozplątywać nici – pomimo że obecna sytuacja ma na Ciebie działanie depresyjne, tak że odechciewa się wszystkiego, to dzięki wytrwałości i konsekwencji zdobędziesz nagrodę za swoje trudy. Odnosi się to w szczególności do życia zawodowego. Jeżeli wytrwasz obecny okres, to przyszłość znacznie poprawi się finansowo.

Nawijać nici na szpulkę – ktoś się Tobą interesuje, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wkrótce otrzymasz dobre wieści.

Ciąć nici – szczęście w grze lub zabawie, przypływ gotówki.

Igła i nitka – powoli podążasz do przodu, Twoje działanie jest prawidłowe.

Opisz swój sen