Ucieczka

Ucieczka jest jednym z częściej pojawiających się motywów w naszych snach. Sen w którym uciekamy, lub próbujemy uciekać jest zapowiedzą czekających na nas przemian w naszym życiu. Musimy zostawić stary sposób myślenia za sobą. Uciekać we śnie oznacza przejście ze starego stylu życia na nowy. Tak samo jak czasami ciężko jest uciec, tak przemiana w naszym życiu może nie być łatwa. Wszystko jednak będzie w porządku, a przejściowe problemy zakończą się rozwiązaniem i zamknięciem trapiących nas dotychczas problemów. Sen o ucieczce jest pozytywnym znakiem, który motywuje nas do przejścia przez trudny okres i daje obietnicę szczęśliwego życia w przyszłości.

Uciekać we śnie – przed Tobą czas życiowych przemian. Może nie być to najłatwiejszy okres, ale jeżeli uda Ci się go przetrwać, to wszystkie trudy zostaną wynagrodzone. Sen o ucieczce jest zapowiedzią szczęścia w przyszłości.

Widzieć ucieczkę – jeżeli widzisz uciekających ludzi lub gonitwę, oznacza to, że sprawy idą we właściwym kierunku i mimowolnie, bez Twojej inicjatywy los się do Ciebie uśmiechnie i poprawi się jakość Twojego życia.

Brać udział w ucieczce – jeżeli uciekasz przed czymś lub przed kimś wróży to zmiany w Twoim życiu na lepsze. Poprawa sytuacji życiowej nastąpi po zakończeniu trudniejszego okresu. Jeżeli uda Ci się go przecierpieć, życie wynagrodzi Ci wszystkie Twoje trudy.

Uciekający ludzie – widok uciekających ludzi we śnie zapowiada poprawę stopy życiowej, sytuacji materialnej i relacji z innymi ludźmi.

Być gonionym – jeżeli ktoś goni Cię we śnie, oznacza to że uda Ci się zrealizować swoje cele, spełnią się Twoje marzenia, a ludzie będą wobec Ciebie życzliwi i przyjaźni.

Ucieczka przed policją – sen zapowiada przypływ gotówki. Możliwa zarówno wygrana w grze, jak i podwyżka w pracy.

Ucieczka z więzienia – jeżeli ucieczka się powiodła, oznacza sukces na płaszczyźnie finansowej, jeżeli zaś nie udało się uciec z więzienia czeka na Ciebie radość z powodu niematerialnego.

Ucieczka przez dzikimi zwierzętami – jeżeli we śnie gonią Cię dzikie zwierzęta, na przykład groźny pies, wróży to niespodziewaną radość i szczęście. Oczekuj nowych informacji.

Uciekać przed kimś – decyzja w Twojej sprawie została już podjęta.

Uciekać z domu – sen o ucieczce z domu wróży poprawę stopy życiowej i awans w hierarchii społecznej.

Ucieczka z lasu – nowe informacje, dzięki którym będziesz wiedzieć jak należy postępować.

Uciekać przed katastrofą – niezależne od tego czy do niej dojdzie czy nie, sen wróży nowe możliwości które na Ciebie czekają.

Uciekać przed niebezpieczeństwem – nowi znajomi, nowi ludzie.

Uciekać przed złodziejem – oczekuj nowych informacji w Twojej sprawie. Zaskoczą one Cię bardzo pozytywnie.

Ucieczka sprzed ołtarza – miła informacja, ktoś spowoduje chwile radości, które będziesz długo wspominać.

Ucieczka przed wrogiem – jeżeli we śnie uciekasz przed wrogiem, spodziewaj się radosnych nowin i szczęśliwych chwil. Ktoś ma dla Ciebie ważną wiadomość.

Ucieczka przed atakiem – zapowiedź radosnych chwil i odpoczynku po ciężkiej pracy.

Ucieczka przed agresywnym psem – radosna informacja która odmieni Twoje życie.

Ucieczka przed smokiem – wyjazd na wakacje lub za granicę.

Ucieczka przed potworami – przypływ gotówki niezależny od podjętych dotychczas działań.

3.8/5 - (12 votes)
1 comment… add one
  • Leeoreo kwi 14, 2021 @ 20:27

    Inne znaczenia Snu: sen o ucieczce, ucieczka sennik, sen o ucieczce z wiezienia, sen o ucieczce sprzed oltarza, sen o ucieczce przed kims, chowanie sie przed kims sennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka