Apteka pojawiająca się w marzeniach śniącego jest symbolem który niekoniecznie jest związany ze zdrowiem. Większość interpretacji łączy sen o aptece ze sprawami finansowymi. Według tradycyjnych senników apteka we śnie zapowiada szybki ślub z bogatą osobą. Taki sen może również ostrzegać nas przed tym abyśmy nie zadawali się z ludźmi, którzy nie zasługują na nasze zaufanie. Sen o aptece może również oznaczać że potrzebujesz wsparcia, oraz że poszukujesz recepty na swój sukces.

Apteka we śnie ma również znaczenie ostrzegawcze. Zwraca naszą uwagę na możliwą sytuację kryzysową, oraz przestrzega przed zaniedbywaniem swojego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Twoja podświadomość może wołać w ten sposób o pomoc, lub ostrzegać nas przed stratami finansowymi i źle przemyślanymi inwestycjami (samochód, dom itp.).

Widzieć aptekę – według interpretacji różnych senników jest to zarówno zapowiedź związku z bogatą osobą, jak i ostrzeżenie że możesz nie wykorzystać swojej szansy, ale nie powinieneś tracić nadziei, ponieważ Twoje sprawy wkrótce się ułożą.

Być w aptece – sen oznacza generalnie powodzenie i szczęście, potrzeba jednak zweryfikować swoje plany aby ustrzec się przed błędami. Musisz również uważać na złych ludzi w swoim otoczeniu, a wszystko będzie dobrze.

Kupować lek – twoje plany są całkiem niezłe, mogą jednak przynieść straty, jeżeli niedokładnie będziesz je realizować.

Iść do apteki – możesz stracić swoje zdrowie, lub pogorszy się Twoja sytuacja finansowa.

Stać w kolejce w aptece – wkrótce zakończą się Twoje kłopoty, jeżeli we śnie rozmawiasz z aptekarzem zapowiada to zastrzyk gotówki i ogólną poprawę sytuacji finansowej.

Pracować w aptece – ciekawa praca na dobrych warunkach, może to być zarówno nowa praca, jak i podwyżka lub awans.

4.7/5 - (12 votes)
1 comment… add one
  • Sylwester lut 23, 2020 @ 5:36

    U mnie we śnie było, że znalazłem się w aptece i rozkladałem się do snu na podłodze aby zasnąć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sennik wyszukiwarka