Balkon

Balkon widziany we śnie ma odniesienie do naszej sfery finansowej. Symbolizuje życie w dostatku, brak kłopotów finansowych, dobre zarobki i mało obowiązków w pracy. Widok balkonu we śnie zwiastuje również zmiany w Twoim otoczeniu. Poznasz nowych ludzi z wyższych warstw społecznych, a Twoje życie wejdzie na zupełnie inny tor. Sen w którym pojawia się balkon oznacza także szczęście w miłości, może również zapowiadać pojawienie się nowego potomka.

Widzieć balkon – poprawa sytuacji finansowej, wyjście z długów, nowa praca, lepsze zarobki, awans w hierarchii społecznej. Sen może oznaczać także zmiany w sferze uczuciowej, albo przyjście na świat nowego potomka.

Stać na balkonie – nowe znajomości z wysokich warstw społecznych. Poprawi się Twoja sytuacja materialna. Będziesz musiała zostawić za sobą przeszłość i starych znajomych, gdyż będą mieć oni zły wpływ na Twój wzrost materialny. Odcięcie się od dotychczasowego życia sprawi że poczujesz jak to jest być na prawdę bogatą osobą.

Otwierać okno od balkonu – niespodziewane polepszenie sytuacji materialnej. Lepsze zarobki oraz nowe obowiązki. Możliwa zmiana pracy.

Wchodzić na balkon – Nie bój się poprosić szefa o podwyżkę. Jeżeli się nie zgodzi, dostaniesz jasny sygnał żeby zacząć szukać nowej pracy. Warunki finansowe na pewno będą w niej lepsze.

Balkon widziany z pokoju – zapowiedź lepszej sytuacji. Widok balkonu odnosić się może zarówno dla sfery materialnej, uczuciowej oraz rodzinnej.

Widzieć kogoś na balkonie – nowy związek, zmiana dotychczasowego partnera. Szczęście rodzinne i ciepło domowego ogniska.

Stać pod balkonem – poznasz fałszywych ludzi w swoim otoczeniu. Spiskowanie przeciwko Tobie nie wyjdzie im na dobre.

Balkon się urwał i upadł – przypływ szczęścia i pozytywnej energii. Niespodziewana pozytywna wiadomość. Zmiany w życiu, napływ szczęśliwych chwil.

Suszyć pranie na balkonie – dzięki wytrwałości przetrwasz ciężkie czasy, a życie wynagrodzi Ci dotychczasowe smutki.

Odpoczywać na balkonie – wiadomość która odmieni Twoje życie. Będą to zmiany na lepsze.

Spotkanie ze znajomymi na balkonie – zapowiedź zmian w życiu, dzięki którym przestaniesz obawiać się o swoją przyszłość.

Grill na balkonie – szczęście w konkursie lub loterii.

4.6/5 - (5 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka