Sen w którym śni nam się ciąża symbolizuje zmiany które rozpoczną się w Twoim życiu. Wszystkie rzeczy które planujesz zostaną zrealizowane, a Twoje życie zaświeci nowym większym blaskiem.  Plany które w nas dojrzewają zostaną wkrótce urzeczywistnione i będą one wyniosłe tak samo jak drzewo które wyrasta z małego ziarna a gdy urośnie jest wielkie, silne i potężne. Symbol ciąży jest czasami ograniczany przez naszą podświadomość i może ujawniać się on w niebezpośredni sposób, taki jak np balon – brzuch podczas ciąży, jajko, skarb (podobnie jak dziecko jest dla rodzica skarbem), drzewo, krzew itp. Ciąża sennik- pozytywne wieści, realizacja planów, spełnienie marzeń.

Być w ciąży – Twoje pragnienia wkrótce zostaną spełnione, oczekuj od życia czegoś nowego. Awans w hierarchii społecznej.

Zajść w ciążę – spełnienie marzeń, realizacja planów, przypływ gotówki.

Widzieć kobietę w ciąży – pomyślność i szczęście w interesach, zastrzyk gotówki i duże zyski.

Zaawansowana ciąża – ktoś doceni Twoje umiejętności, przez co polepszy się jakość Twojego życia.

Komplikacje podczas ciąży – niewielkie problemy z którymi sobie poradzisz dzięki pomocy bliskich osób. Wszystko będzie jednak w porządku i ułoży się tak jak powinno.

4.6/5 - (17 votes)
3 comments… add one
 • Karolina sty 29, 2017 @ 10:57

  Miałam sen że byłam w zaawansowanej ciąży i starałam się to ukryć przed znajomymi koleżankami, wogóle ciąża śni mi się bardzo często, jednak dzisiaj była ona zaawansowana i chiałam żeby znajomi tego nie widzieli.

 • majka mar 6, 2018 @ 14:40

  silo mi sie ze jestem w 5 miesiacu ciazy
  widze to na use I sa to blizniaki.

 • Ewelina sie 17, 2021 @ 18:17

  Niespodziewana ciąża zaskoczenie ciąża która pojawiła się znikat bo dawno z partnerem się nie było

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka