Dziecko jest symbolem czystości, nowego życia, nowego początku, pozytywnych zmian. Jego pojawienie się we śnie zwiastuje szczęśliwy zwrot w życiu, zbliżający się owoc wysiłku wniesionego w realizację planów, szczęście, które należy wziąć w swoje ręce, żeby mogło rozwijać się i rosnąć w siłę.

Z drugiej strony dziecko symbolizuje odpowiedzialność i jest sygnałem do tego, żeby rozpoczęte działania cierpliwie doprowadzić do końca, nie rezygnować z podjętych zadań.

Narodziny dziecka – Narodziny dziecka oznaczają czekające cię miłe, niespodziewane zdarzenie.

Trzymać dziecko na rękach – Dziecko, które we śnie trzymasz na rękach zwiastuje ustabilizowanie się życia oraz odepchnięcie wrogów, którzy chcą stanąć na drodze do twojego szczęścia. To symbol sukcesu, ale też odpowiedzialności, która wiąże się z jego osiągnięciem.

Śmierć dziecka – Śmierć dziecka oznacza, że warto przyjrzeć się działaniom, które przynoszą więcej szkody lub korzyści. To symbol odpuszczenia, rezygnacji z działań, które cię przytłaczają i nie dają satysfakcji. Zwiastun szczęścia, spokoju i oczyszczenia z toksycznej atmosfery.

Śmiech dziecka – Śmiech dziecka oznacza, że problemy, które wydają ci się ogromne i trudne do przejścia, okażą się błahe.

Płacz dziecka – Płacz dziecka to sygnał, że należy przyjrzeć się powziętym celom i zastanowić się, czy ich realizacja nie będzie się wiązać z poniesieniem zbyt dużego kosztu.

4.3/5 - (6 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka