Firanka

Firanka jest ozdobną zasłoną na okno, wykonana najczęściej z prześwitującego materiału, tak że zasłania z zewnątrz widok tego co jest w mieszkaniu, podczas gdy w środku domu jest widno i można dostrzec to, co dzieje się na ulicy. Sen o firance ma znaczenie informacyjne i nakierowuje nas jak osiągnąć sukces. Firanka we śnie oznacza że powinniśmy w tajemnicy realizować swoje plany, bez wyjawiania ich innym ludziom. Znaczenie snu o firance jest też takie, że warto jest mieć język za zębami, mało opowiadać, a będzie to gwarancją sukcesu.

Widzieć firankę – jesteś w stanie zrealizować swoje plany. Lepiej będzie jak będziesz mniej rozmawiać z ludźmi w swoim otoczeniu. Chwila wyciszenia wobec innych przyniesie wymierne korzyści. Dostrzeżesz w ten sposób fałsz jaki jest wśród Twoich znajomych. Chwila zamknięcia w sobie pozwoli oddzielić ziarno od plew oraz przyniesie spokój i radość w przyszłości.

Wieszać firankę – sprawy idą w dobrym kierunku, uważaj tylko na fałszywych przyjaciół.

Zdejmować firankę – Twoje plany są dobre, przyniosą one korzyści. Nie mów innym ile zarabiasz.

Czysta firanka – warto mieć własne tajemnice przed innymi, radość i szczęście z tego powodu, że inni nie wiedzą wszystkiego o Tobie. Twoje plany są gwarancją sukcesu.

Brudna firanka – inni ludzie nie mówią Ci wszystkiego do końca. Ty też nie musisz tego robić.

Prać firankę – warto przyjrzeć się ludziom w Twoim otoczeniu. Możliwe że tylko udają Twoich przyjaciół. Odcięcie się od nich wyjdzie Tobie na dobre.

Stara firanka – masz dobre plany na przyszłość, zachowaj je dla siebie, aby nikt Ci nie przeszkodził w ich realizacji. Awans społeczny.

Dziurawa firanka – pracuj ciężko i wytrwale nie oglądając się na innych. Twoje zarobki ulegną poprawie.

Okna bez firanek – kiedy innym się wydaje że wiedzą wszystko o Tobie, nie jest to prawda. Nie musisz się tłumaczyć. Jesteś wyżej w społecznej hierarchii od nich.

Kupować firankę – nowe pomysły połączone z pracą okażą się sukcesem, który da wyniki w przyszłości.

Chować się za firanką – szczęście i przypływ pieniędzy.

4.7/5 - (4 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka