Hotel pojawiający się we śnie jest interpretowany zazwyczaj w sposób pozytywny. W hotelach mieszkają zarówno ludzie związani z biznesem jak i turyści. W zależności od sytuacji w jakiej widzisz hotel we śnie, możesz otrzymać różnego rodzaju wskazówki co do przyszłego życia. Droga do osiągnięcia sukcesu nie zawsze jest łatwa, jednak cały czas do niego dążąc z pewnością go osiągniesz. Ważne aby się nie poddawać, a z efektów swojej pracy będziesz zadowolony.

Widzieć hotel – sen zapowiada że wkrótce udasz się w podróż, może to być zarówno wyjazd na wakacje, delegacja lub zmiana miejsca zamieszkania.

Być w hotelu – jeśli hotel jest luksusowy sen oznacza początek życia pełnego przyjemności.

Mieszkać w hotelu – nowe możliwości, pojawi się nowa droga, pomimo że pełna przeszkód, doprowadzi Cię do celu i osiągniesz sukces.

Pracować w hotelu – wkrótce pojawi się szczęśliwa szansa, nie przegap jej!

Hotelowy korytarz – przypływ gotówki, awans lub nowa praca.

Hall w hotelu – wkrótce odbędziesz ważną rozmowę, która wprowadzi duże zmiany w Twoim życiu. Nowe znajomości i nowe możliwości. Nauczysz się nowych rzeczy.

Być właścicielem hotelu – życie usłane sukcesem, sen zapowiada zabawy, podróże i rozrywkę.

Szukać hotelu – sen wróży przeszkody, z którymi musisz się zmierzyć w drodze do celu.

4.4/5 - (11 votes)
2 comments… add one
  • bozena lip 10, 2017 @ 13:46

    widzialam stól z roznymi przekaskami, ciastami.Na to byl proszony tylko mój mąż, ja niechetnie byłam widziana, a wlasciwie nie chcieli mnie tam.byłam zla,widzialam przy stole gruba blondyne w czarnej bieliznie, spojrzalam w jej twarz i przez chwile myslalam, że jest dziwką

  • bozena lip 10, 2017 @ 13:48

    blondyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka