Sny to obrazy, które nawiedzają nas najczęściej w nocy. Czasami śnią się nam różnego rodzaju uroczystości w tym imieniny. Choć nie zawsze interpretujemy swoje sny, to tutaj raczej nie mamy czego się obawiać. Wszystko zależy od tego, czyje imieniny i w jakiej roli na nich występujemy. Jednak sen spędzony na imieninach zwiastuje, że w naszym życiu spotka nas coś dobrego bądź na naszej drodze stanie człowiek, który będzie nas bardzo ważny. Poniżej podajemy kilka znaczeń snu, w którym głównym tematem są imieniny.


Kiedy świętujemy swoje imieniny – oznacza to, że mamy wokół siebie życzliwe osoby, które w razie problemów będę gotowe podać pomocną ręką, albo dobrze nam doradzą. Własne imieniny mogą też oznaczać, że nasz portfel niedługo zwiększy objętość.


Jeśli wyprawiamy komuś imieniny – to możemy być prawie pewni, że spotkamy kogoś, kogo dawno nie widzieliśmy, lub poznamy nową wartościową osobę.


Uczestnicząc na imieninach nieznanej osoby – możemy się spodziewać, że jeśli posiadamy jakieś nadszarpnięte relacje, to teraz ulegną znacznemu poprawieniu.


Jeśli jesteśmy uczestnikami imienin kogoś z naszego bliskiego otoczenia – to najprawdopodobniej staniemy przed trudnym wyborem, jednak spokojnie, podejmiemy dobrą decyzję.


Przygotowania do własnych imienin – taki sen może oznaczać, że przejdziemy zewnętrzną metamorfozę, która wpłynie na naszą korzyść.

Odwołana impreza imieninowa – jest to znak, że w naszym życiu szykują się radykalne, ale pozytywne zmiany.


Jeśli na imieninach dobrze się bawimy – możemy spodziewać się, że w najbliższych dniach spotka nas coś dobrego, zaskakującego.


Jeśli jednak nie bawimy się dobrze – to nie i tak nie mamy się czego obawiać. Taki sen oznacza, że z naszego życia zniknie osoba, która nam szkodziła, a my o tym nie wiedzieliśmy.


Gdy we śnie dostajemy wiadomość z życzeniami imieninowymi – to w rzeczywistości możemy się spodziewać dobrych wiadomości.

Jeśli na naszych imieninach nie pojawia się osoba, na której przybycie liczyliśmy najbardziej – to nasza relacja z tą osobą bardzo mocno się zacieśni.

5/5 - (2 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka