Widok kota jest częstym motywem pojawiającym się w naszych snach. Sen w którym pojawia się kot ma znaczenie ostrzegawcze. Nic jednak strasznego, ponieważ wszystkie sprawy ułożą się tak jak powinny. Sen o kotach nakierowuje nas na kroki jakie powinniśmy podjąć, lub sprawę jaką powinniśmy się zająć. Kot we śnie oznacza, że masz wewnętrzną chęć do działania i dobre plany, które przy niewielkim wysiłku uda się zrealizować. Widok kota ostrzega nas również przed fałszywymi ludźmi. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty powinniśmy bardziej przyjrzeć się swojemu otoczeniu i odciąć się od fałszywych ludzi którzy przeszkadzają nam w rozwoju osobistym i osiągnięciu sukcesu.

Widzieć kota – zwróć uwagę na fałszywych ludzi. Fałszywi znajomi powstrzymują Cię przed realizacją planów. Musisz zerwać kontakt ze swoimi znajomymi- nie są oni Tobie potrzebni, a wkrótce poznasz nowych, wyżej sytuowanych. Posiadasz dobre cele które zostaną dostrzeżone i zrealizowane. Zostaniesz doceniona przez innych, czego konsekwencją będzie przypływ pieniędzy i awans społeczny.

Głaskać kota – awans w hierarchii społecznej. Większe zarobki, nowe obowiązki lub zmiana pracy na lepszą.

Miły kot – przyjrzyj się dotychczasowym znajomym. Znajomość z nimi w znacznym stopniu Cię ogranicza.

Biały kot – szczęście i przypływ gotówki który wydarzy się niespodziewanie.

Czarny kot – wkrótce przekonasz się o fałszu ludzi, których uważałaś za bliskich. Odcięcie się od nich wyjdzie tylko na dobre.

Bury kot – zapowiedź szczęśliwych chwil i realizacji planów.

Miauczący kot – wezwanie do działania. Zacznij porządkować swoje otoczenie. Nie wszyscy znajomi są warci kontaktów z Tobą.

Małe kotki – zasłużony odpoczynek po ciężkiej pracy. Będziesz szczęśliwa i doceniona.

Bawiący się kot – szczęście z powodu samorealizacji. Będziesz doceniona i inni będą wdzięczni za Twoją pracę.

Drapiący kot – niespodziewane wyjście z kłopotów. Ktoś przyniesie dobrą nowinę, która obróci Twoje życie o 180 stopni.

Dziki kot – widok dzikiego, ulicznego kota zapowiada że dostaniesz propozycję którą warto rozpatrzyć. Jej przyjęcie będzie dla Ciebie dobre.

Polujący kot – sukces i szczęście w życiu.

4.8/5 - (10 votes)
4 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka