Książka jest symbolem erudycji i umysłowego bogactwa. Potrafi przenosić nas w odległe światy, rozwija wyobraźnię i dostarcza rozrywki. Jej pojawienie się we śnie to bardzo dobry znak.

Czytać książkę

Jeśli we śnie czytasz książkę oznacza to, że czekają cię chwilę relaksu i odpoczynku psychicznego. Wkrótce znajdziesz rozwiązanie problemów, z którymi się borykasz i odzyskasz upragniony spokój.

Kolorowa okładka/kolorowe ilustracje

Widok kolorowej okładki lub ilustracji wewnątrz książki wróży czekające cię przygody i niespodzianki. Prawdopodobne, że będziesz miał okazję zrobić coś po raz pierwszy życiu. Odejście od codziennej rutyny przyniesie ci energię i świeżość.

Zniszczona książka

Widok zniszczonej książki we śnie wróży stratę (np. stanowiska w pracy lub jakiejś znajomości), która wyda ci się niesprawiedliwa i katastrofalna, ale obróci się jednak w coś dobrego. Pamiętaj, że czasami z pozoru wartościowa rzecz okazuje się destrukcyjna, a uwolnienie się od niej, w dalszej perspektywie przynosi same pozytywy.

Dostać książkę w prezencie

Jeśli we śnie dostajesz książkę, nadarzy ci się okazja, którą trzeba wykorzystać.

Podarować komuś książkę

Jeśli we śnie podarowujesz komuś książkę, oznacza to, że sprawisz komuś dużą radość i tym samym sam poczujesz szczęście.

4.7/5 - (3 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka