Lasy są niewątpliwie najpiękniejszym dziełem natury. Aby osiągnąć swoją potęgę potrzebują wiele lat wzrostu. Dzięki lasom mamy świeże powietrze, a kontakt z naturą podczas spacerowania po lesie działa kojąco na nasze nerwy. Las może być również niebezpieczny, za sprawą dzikich zwierząt w nim żyjących, albo poprzez możliwość zgubienia się w nim. Z tego powodu sen o lesie może wróżyć zarówno spokój jak i ostrzegać przed niebezpieczeństwem. Las pojawiający się we śnie jest symbolem wewnętrznego spokoju, kontaktu z naturą, piękna, powagi oraz ma znaczenie ostrzegawcze i naprowadza nas na właściwy kierunek.

Las pojawiający się we śnie można intepretować jako oazę ciszy, spokoju oraz bliskiego kontaktu z naturą. W lesie jednak może na nas czychać niebezpieczeństwo, możemy zgubić drogę lub spotkać dzikie i groźne zwierzęta. Interpretując sny o lesie należy uwzględniać czynniki natury erotycznej.

Widzieć las – jesteś zagubiony w swoim działaniu, mnóstwo szczegółów działa przytłaczająco, przez co nie potrafisz poradzić sobie z całością planów.

Skraj lasu – oznacza zakończenie pewnych spraw lub znajomości.

Iść leśną drogą – stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa.

4.9/5 - (10 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka