Lis jest znany jako zwierzę chytre o i przebiegłe. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jako drapieżnik musi się wykazać przebiegłością, tak aby zdobyć swoją ofiarę. Lis widziany we śnie jest wróżbą informacyjną, nakierowującą nas na działanie jakie musimy wykonać, aby zrealizować swoje plany. Czasami potrzeba nam trochę sprytu i przebiegłości aby wszystko zaczęło układać się jak należy. Lis jest również symbolem gracji i zwinności. Musimy odpowiednio lawirować pomiędzy przeszkodami, a nasze życie zmieni się na lepsze.

Widzieć lisa – musisz wykazać się sprytem aby osiągnąć to czego pragniesz. Widok lisa nakierowuje nas na to aby zacząć się przyglądać ludziom. Nie bój się zerwać kontakt z ludźmi którzy Ci szkodzą. Nie musisz się z tego tłumaczyć.

Bać się lisa – ktoś próbuje Cię zwalczać, nie daj za wygrają.

Oswojony lis – musisz zacząć traktować ludzi z nieufnością, jesteś za dobra dla innych i jest to przez nich wykorzystywane.

Atakujący lis – możesz mieć problemy za sprawą innych, aby ich uniknąć zerwij kontakt z toksycznymi ludźmi, którzy Cię wykorzystują.

Uciekający lis – pomimo krętej i trudnej drogi wyjdziesz na prostą. Przekonasz się też że ludzie są fałszywi. Da Ci to lekcję na przyszłość, z kim nie warto mieć kontaktu.

Wiele lisów – musisz uważać na swoich znajomych, najlepiej zerwać kontakty ze wszystkimi.

Młode lisy – ktoś próbuje Cię kontrolować.

Karmić lisa – musisz dobrze kombinować, na początku nie wyjawiaj swoich celów.

Polowanie na lisa – dopisze Ci niespodziewane szczęście.

Złapać lisa – pozytywne zmiany które zajdą w Twoim życiu.

Zabić lisa – wyjdzie na jaw kto był fałszywym przyjacielem.

2.5/5 - (4 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka