Listy we śnie są sygnałem od podświadmości, że w obecnym czasie czujesz się nieco samotnie. Potrzebujesz kontaktu z przyjaciółmi oraz chwili odpoczynku od wykonywanej pracy. Odbiór korespondencji we śnie zapowiada również że możesz otrzymać ważną wiadomość. Może być to zarówno związane z życiem rodzinnym jak i zawodowym. Sennik listy – mogą to być zarówno dobre jak i złe wiadomości, ale te drugie mają znaczenie raczej ostrzegające, niż gwarantujące wystąpienie złej rzeczy. Możesz przemyśleć swoje postępowanie, a dzięki wytrwałej pracy osiągniesz swój cel, zarówno na płaszczyźnie społecznej, jak i zawodowej.

Interpretując sen o listach ważna jest ich treść i okoliczności w jakich zostały dostarczone. Mogą być one ostrzeżeniem aby nie podejmować zbyt pochopnych działań, albo informować nas że popełniamy jakieś błędy.

Widzieć listy – spodziewaj się nowych wiadomości.

Czytać listy – być może popełniasz jakieś błędy.

Otrzymywać listy – czeka Cię ciężka praca, która jednak będzie zwieńczona sukcesem. Niektórzy ludzie rzucają Ci kłody pod nogi. Możesz mieć związane ręce w swoim działaniu, jednak dzięki wytrwałości zakończy się niespodziewanym sukcesem.

Pisać listy – potrzebujesz więcej wolnego i kontaktów z przyjaciółmi. Może to czas na wspólne spotkanie?

Wysyłać listy – Twoi przyjeciele potrzebują z Tobą porozmawiać. Zaproponuj jakieś spotkanie, w szczególności tym ludzim, z którymi masz mniejszy kontakt.

Listy miłosne – czeka Cię prawdziwa i wierna miłość na długi okres czasu.

Anonimowe listy – możliwy konflikt z bliską osobą, który będzie zainicjowany z jej winy.

Listy z pogróżkami – sukces w loterii lub grze losowej, wysoka wygrana.

Skrzynka na listy – niespodziewane dobre wiadomości, poprzedzone jednak ciężkim okresem.

Sennik listy – naprowadza i nakierowuje nas na odpowiednie działanie, dzięki któremu można rozwiązać swoje problemy.

7 comments… add one
 • Kinga Maj 8, 2017 @ 10:14

  Widzieć zapelniona skrzynkę w listach

 • Patti czerwiec 13, 2017 @ 8:29

  Co oznacza list w którym przyszła karta kredytowa?

 • Kasia kwiecień 27, 2018 @ 7:01

  Kolega poinformował mnie o tym że mój były chłopak będzie mi wysyłał listy na których są podane jakieś grzywny i będzie chciał żebym to zapłaciła bo będzie tak porobione że ciężko będzie rozpoznać czy to podrobiony list czy prawdziwy .

 • Kasia kwiecień 27, 2018 @ 7:02

  Kolega poinformował mnie o tym że mój były chłopak będzie mi wysyłał listy na których są podane jakieś grzywny i będzie chciał żebym to zapłaciła bo będzie tak porobione że ciężko będzie rozpoznać czy to fałszywy czy prawdziwy

 • Elżbieta Maj 29, 2018 @ 13:20

  Śniło mi się że byłam w bloku w którym mieszkałam z mamą ona nie żyje od26 lat, schodzilam na dół po schodach i kiedy byłam przy skrzynce pocztowej otworzyłam ją bo nie była zamknięta na klucz było tam pełno różnych rzeczy od podpasek po ciastka i listy jedne były bez kopert napisane od kogoś z więzienia i wiem że to od mężczyzny chociaż nie wiem od jakiego list był napisany na kartce w kratkę niebieskim długopisem gdy go brałam żeby przeczytać wypadły 2 małe bony na żywność takie trzeba mieć żeby można zrobić paczkę żywnościowe do ZK. Poza tym w tym śnie widziałam też przybraną ciocię przyjaciółka mamy. Co może oznaczać taki sen dodam że sen o listach w tej skrzynce śni mi się nie pierwszy raz.

  • Magdalena lt. 12, 2021 @ 6:25

   Ojej! To jest dokladnie sen ktory wraca do mnie co jakis czas. Skrzynki na listy sa w bloku w ktor nie mieszkam od 25 lat i tez wyciagam z nich rozne rzeczy.

 • Lucyna lt. 8, 2019 @ 8:14

  Widziałam i trzymalam akt notarialny w rekach który przyszedł poczta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka