Symbol lornetki pojawiający się we śnie zapowiada dobre widoki na przyszłość. Może brakować Ci jednak cierpliwości. Chcesz mieć wszystko już teraz i nie chcesz poczekać na efekty. Powinieneś skupić uwagę na długoterminowym planowaniu gdyż cierpliwe dążenie do celu jest receptą sukcesu sprawdzoną przez ludzi którzy zarobili już miliony. Symbol lornetki oznacza że masz dar abstrakcyjnego myślenia i planowania nietypowych rozwiązań, co już jest krokiem dla osiągnięcia swojego sukcesu.

Widzieć lornetkę – jesteś osobą ciekawą świata, lubisz odkrywać nowe miejsca oraz poznawać nowych ludzi. Sen w którym motywem przewodnim jest widok lornetki oznacza również że oczekujesz ważnej wiadomości.

Korzystać z lornetki – pozytywny sen, który oznacza że Twoja przyszłość będzie bogata i satysfakcjonująca. Sen w którym posługujesz się lornetką może również zapowiadać zakończenie się przykrych dla Ciebie spraw. Możliwe również że poznasz cudze tajemnice.

Widzieć kogoś, korzystającego z lornetki – przedsięwzięcia w które się zaangażujesz nie przyniosą spodziewanych efektów.

Upuścić lornetkę, wypuścić lornetkę z rąk –  rzeczy lub rozwiązanie spraw na których Ci zależy nie spełni się tak jakbyś chciał.

Uszkodzona lornetka – chwile niepewności i ciężkie czasy w sprawach finansowych, które jednak za jakiś czas przeminą i wszystko będzie dobrze. Ważne żeby przetrwać ciężki okres i się nie poddawać.

 

5/5 - (9 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka