Monety pojawiające się we śnie pozytywnym znakiem, mającym często związek z naszą sferą rodzinną. Pomimo początkowych problemów cel zostanie osięgnięty. Warto przed przeczytaniem interpretacji dla snów w których tematyką były monety, zajrzeć do hasła pieniądze w naszym senniku, ponieważ jest ono bardziej ogólnym określeniem, które je charakteryzuje.

Widzieć monety – sen ten oznacza że może zagrażać Ci jakieś niebezpieczeństwo. Wystrzegaj się niebezpiecznych sytuacji. Uda Ci się wyjść z tej sytuacji bez szwanku, a nawet z zyskiem.

Monety ze złota – wkrótce mogą Cię czekać znacznej wielkości niespodziewane wydatki. Zachowaj ostrożność podczas swoich przedsięwzięć. Możliwe spotkanie z nieuczciwym kontrahentem.

Miedziane monety – pomyślność i szczęście, monety z miedzi, takie jak drobne lub grosze, zapowiadają również wygraną w grach losowych lub konkursach.

Monety ze srebra – przypływ gotówki oraz zapowiedź podróży.

Otrzymywać monety – we śnie oznacza że jeżeli nie podejmiesz odpowiednich kroków, wkrótce czeka Cię kryzys finansowy, możliwe długi lub bankructwo, z których ciężko będzie się wydostać. Również zapowiedź utraty pracy i kłopotów ze znalezieniem nowej. Aby temu zapobiec musisz zacząć oszczędzać. Należy kupować mniej prezentów. Może warto zrobić coś samemu, zamiast kupować w sklepie? Konsekwencja w oszczędzaniu opłaci się, a efekt będzie odwrotny- czyli wzbogacenie, nowe możliwości, więcej pieniędzy.

Posiadać monety – przejściowe i niewielkie trudności w życiu, musisz się bardziej starać. Jeżeli jednak zgubisz lub wydasz posiadane we śnie monety pozbędziesz się złych energii, które odmienią Twoje życie o 180 stopni.

Znaleźć monety – szczęście, bogatwo i bezpieczeństwo w życiu.

Liczenie monet – bądź ostrożny w swoich przedsięwzięciach, a wszystko będzie w porządku.

Rozdawać monety – zwróć uwagę jak odnosisz się wobec innych osób.

Wydawanie monet – zapowiedź sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Obce lub zagraniczne monety – poprawa finansów osobistych, możliwy zarówno sukces w pracy, awans lub podwyżka, jak i zastrzyk gotówki również za sprawą osób których wcześniej nie znałeś.

Wytwarzać monety – produkcja monet we śnie oznacza że pomimo trudności i zmęczenia osiągniesz swoje cele. Nie nastąpi to zbyt szybko ale nie załamuj się tylko idź przez życie z głową podniesioną do góry.

Kolekcja monet – coś interesującego wkrótce wydarzy się w Twoim otoczeniu.

2 comments… add one
  • Adam Paź 28, 2017 @ 13:37

    Dziadek dał mi 5 zł i muwi że to nie jest zwykła moneta i że jest więcej warta

  • Lll Mar 18, 2019 @ 9:12

    Zakładałem garnitur na uroczystość w kościele. Znalazłem się w koszciele była ważna uroczystość, nie potrafię określić jaka, tanczylosmy poloneza, potem w pracy schylilem się na chwilę i zobaczylem 5zl monety, zacząłem je zbierać na kupke. W trakcie przejażdżki, nawalilo mi auto i zacząłem je naprawiać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sennik wyszukiwarka