Monety

Monety
5 (100%) 5 głos[ów]

Monety pojawiające się we śnie są symbolem zawierającym kontekst seksualny, szczególnie u kobiet lekkich obyczajów. Warto przed przeczytaniem interpretacji dla snów w których tematyką były monety, zajrzeć do hasła pieniądze w naszym senniku, ponieważ jest ono bardziej ogólnym określeniem, które je charakteryzuje.

Widzieć monety – sen ten oznacza że może zagrażać Ci jakieś niebezpieczeństwo. Wystrzegaj się niebezpiecznych sytuacji.

Monety ze złota – wkrótce mogą Cię czekać znacznej wielkości niespodziewane wydatki. Zachowaj ostrożność podczas swoich przedsięwzięć. Możliwe spotkanie z nieuczciwym kontrahentem.

Miedziane monety – pomyślność i szczęście, monety z miedzi, takie jak drobne lub grosze, zapowiadają również wygraną w grach losowych lub konkursach.

Monety ze srebra – przypływ gotówki oraz zapowiedź podróży.

Otrzymywać monety – we śnie oznacza że wkrótce czeka Cię kryzys finansowy, możliwe długi lub bankructwo, z których ciężko będzie się wydostać. Również zapowiedź utraty pracy i kłopotów ze znalezieniem nowej.

Posiadać monety – trudności w życiu, jeżeli jednak zgubisz lub wydasz posiadane we śnie monety pozbędziesz się złych energii, które odmienią Twoje życie o 180 stopni.

Znaleźć monety – szczęście, bogatwo i bezpieczeństwo w życiu.

Liczenie monet – bądź ostrożny w swoich przedsięwzięciach, a wszystko będzie w porządku.

Rozdawać monety – zwróć uwagę jak odnosisz się wobec innych osób.

Wydawanie monet – zapowiedź sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Obce lub zagraniczne monety – poprawa finansów osobistych, możliwy zarówno sukces w pracy, awans lub podwyżka, jak i zastrzyk gotówki również za sprawą osób których wcześniej nie znałeś.

Wytwarzać monety – produkcja monet we śnie oznacza że pomimo trudności i zmęczenia osiągniesz swoje cele. Nie nastąpi to zbyt szybko ale nie załamuj się tylko idź przez życie z głową podniesioną do góry.

Kolekcja monet – coś interesującego wkrótce wydarzy się w Twoim otoczeniu.

 

Opisz swój sen

  • Adam Paź 28, 2017, 1:37 pm

    Dziadek dał mi 5 zł i muwi że to nie jest zwykła moneta i że jest więcej warta