Monety pojawiające się we śnie pozytywnym znakiem, mającym często związek z naszą sferą rodzinną. Pomimo początkowych problemów cel zostanie osięgnięty. Warto przed przeczytaniem interpretacji dla snów w których tematyką były monety, zajrzeć do hasła pieniądze w naszym senniku, ponieważ jest ono bardziej ogólnym określeniem, które je charakteryzuje.

Widzieć monety – sen ten oznacza że może zagrażać Ci jakieś niebezpieczeństwo. Wystrzegaj się niebezpiecznych sytuacji. Uda Ci się wyjść z tej sytuacji bez szwanku, a nawet z zyskiem.

Monety ze złota – wkrótce mogą Cię czekać znacznej wielkości niespodziewane wydatki. Zachowaj ostrożność podczas swoich przedsięwzięć. Możliwe spotkanie z nieuczciwym kontrahentem.

Miedziane monety – pomyślność i szczęście, monety z miedzi, takie jak drobne lub grosze, zapowiadają również wygraną w grach losowych lub konkursach.

Monety ze srebra – przypływ gotówki oraz zapowiedź podróży.

Otrzymywać monety – we śnie oznacza że jeżeli nie podejmiesz odpowiednich kroków, wkrótce czeka Cię kryzys finansowy, możliwe długi lub bankructwo, z których ciężko będzie się wydostać. Również zapowiedź utraty pracy i kłopotów ze znalezieniem nowej. Aby temu zapobiec musisz zacząć oszczędzać. Należy kupować mniej prezentów. Może warto zrobić coś samemu, zamiast kupować w sklepie? Konsekwencja w oszczędzaniu opłaci się, a efekt będzie odwrotny- czyli wzbogacenie, nowe możliwości, więcej pieniędzy.

Posiadać monety – przejściowe i niewielkie trudności w życiu, musisz się bardziej starać. Jeżeli jednak zgubisz lub wydasz posiadane we śnie monety pozbędziesz się złych energii, które odmienią Twoje życie o 180 stopni.

Znaleźć monety – szczęście, bogatwo i bezpieczeństwo w życiu.

Liczenie monet – bądź ostrożny w swoich przedsięwzięciach, a wszystko będzie w porządku.

Rozdawać monety – zwróć uwagę jak odnosisz się wobec innych osób.

Wydawanie monet – zapowiedź sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Obce lub zagraniczne monety – poprawa finansów osobistych, możliwy zarówno sukces w pracy, awans lub podwyżka, jak i zastrzyk gotówki również za sprawą osób których wcześniej nie znałeś.

Wytwarzać monety – produkcja monet we śnie oznacza że pomimo trudności i zmęczenia osiągniesz swoje cele. Nie nastąpi to zbyt szybko ale nie załamuj się tylko idź przez życie z głową podniesioną do góry.

Kolekcja monet – coś interesującego wkrótce wydarzy się w Twoim otoczeniu.

4.6/5 - (17 votes)
7 comments… add one
 • Adam paź 28, 2017 @ 13:37

  Dziadek dał mi 5 zł i muwi że to nie jest zwykła moneta i że jest więcej warta

 • Lll mar 18, 2019 @ 9:12

  Zakładałem garnitur na uroczystość w kościele. Znalazłem się w koszciele była ważna uroczystość, nie potrafię określić jaka, tanczylosmy poloneza, potem w pracy schylilem się na chwilę i zobaczylem 5zl monety, zacząłem je zbierać na kupke. W trakcie przejażdżki, nawalilo mi auto i zacząłem je naprawiać…

 • tttt lis 16, 2020 @ 16:07

  snilo mi sie ze znalazlam dizo monet

 • Ilona sie 5, 2021 @ 8:11

  Śniło mi się 5 zł.Co to oznacza

 • Sen o monecie paź 10, 2021 @ 5:58

  Stara kolekcjonerska moneta okazała się fałszywką ale i tak bardzo cenną .

 • Marzena mar 8, 2022 @ 10:07

  Śniło mi się, że znalazłam pod kościołem złote monety o wielkości dłoni. Było ich może 10 każda z nich przedstawiała inny wizerunek, niestety nie pamiętam ich.

 • SONNA... kwi 10, 2022 @ 6:56

  Jedna moneta. Otrzymałem ją od kogoś przez okno. Podobno było to 2zł, nie było widać nominału ale tak czułem. Była w kolorze miedzi. Pamiętam rok, bita w „1930 J”. Na awersie duży napis, chyba PRÓBA i dookoła nietypowe zdobienia. Rewers to jakiś stary napis w dwóch rzędach, ozdobne litery. Pierwsze z nich to SONNA.. gdzie O było krzyżem celtyckim. Rant z gałązkami jakiegoś drzewa liściastego i też napis, ale krótki. Pierwsza litera to A. Listki wypukłe, litery chyba wklęsłe. Była tak piękna i niepowtarzalna, a sen krótki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka