Noworodek jest symbolem nowego życia, niewinności, nieskazitelności. To tabula rasa- niezapisana karta, która dopiero czeka na wypełnienie prozą życia. Widok noworodka we śnie zwiastuje szczęście i powodzenie.

Spokojny noworodek

Jeśli we śnie pojawia się spokojny noworodek, oznacza to nowy etap w twoim życiu, który przyniesie ci upragnione poczucie bezpieczeństwa.

Płaczący noworodek

Widok płaczącego noworodka we śnie oznacza, że droga do zamierzonego celu nie będzie łatwa i będzie wiązać się z wyrzeczeniami i wysiłkiem. Dzięki temu jednak nabierzesz siły i pewności siebie, a sukces przyniesie jeszcze większą satysfakcję.

Trzymać noworodka na rękach

Jeśli we śnie trzymasz noworodka na rękach, oznacza to wzięcie odpowiedzialności za ważną sprawę. Poczujesz się ważny i decyzyjny, musisz zachować rozwagę i zdrowy rozsądek w podejmowaniu decyzji.

Rodzić dziecko

Jeśli we śnie obserwujesz swój własny poród oznacza to, że w twoim życiu pojawi się osoba, która będzie potrzebowała twojej rady, wsparcia i opieki. Bądź cierpliwy i wyrozumiały.

Uczestniczyć w porodzie

Sen, w którym uczestniczysz w czyimś porodzie oznacza czekające cię wydarzenie, które przyniesie ci dużo nowych bodźców i wrażeń.

5/5 - (3 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka