Pieniądze we śnie pojwiają się często u osób które mają bardzo materialistyczne podejście do życia. U takich osób wartość mają tylko takie rzeczy które można przeliczyć na wartość w gotówce. Zazwyczaj są one bardzo chciwe i nie mają szacunku dla ludzi którym w życiu nie ułożyło się dobrze. Sen o pieniądzach może również symbolizować inne dziedziny w naszym życiu. Przykładem jest sen o opróżnionym bankomacie. Jeżeli pojawia się on we śnie to symbolizuje on zarówno pustkę wewnętrzną, samotność i odrzucenie ze strony innych ludzi, ale również oznacza on przypływ gotówki, gdyż pusty bankomat zostanie wkrótce napełniony przez pracowników banku. Liczenie pieniędzy we śnie oznacza że na jawie nie wiesz co z nimi zrobić aby one pracowały na siebie. Nie wiesz jak je chronić i pomnażać. Za sprawą tego wszystkiego na końcu zostajesz z pustym portfelem. Posiadanie pieniędzy we śnie oznacza że masz swoje plany i nakreślone cele, jedynie masz problem z ich urzeczywistnieniem. Pieniądze we śnie oznaczają nie tylko mterialne aspekty ale również nasz wewnętrzny duchowy potencjał. Są one również symbolem erotycznym, i odzwierciedlają nasze głęboko skrywane fantazje.

Zobaczyć pieniądze – wkrótce czekają Cię znaczne wydatki. Musisz więcej oszczędzać aby uniknąć kłopotów.

Zagraniczne pieniądze, obca waluta – we śnie oznacza że doświadczysz ryzyka, które jednak się opłaci. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Zarabianie pieniędzy – szczęście zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Znaleźć pieniądze – szczęście będzie Ci sprzyjać. Zdołasz uchronić się przed dużą stratą, a Twój majątek ulegnie powiększeniu.

Posiadać pieniądze – jesteś osobą zadufaną, potrzebujesz więcej pokory, ponieważ życie może się różnie ułożyć.

Kradzież pieniędzy – miej oczy dookoła głowy i uważaj aby samemu nie zostać okradzionym.

Zgubić pieniądze – sen ten oznacza gorsze dni, smutek i nieszczęście, które jednak szybko przeminą, a o całych przykrych wydarzeniach szybko zapomnisz.

Oddać pieniądze żebrakowi lub biednej osobie – nowe możliwości, poprawa sytuacji finansowej, niespodziewany przypływ gotówki. Możliwa wygrana w konkursie.

Wygrać pieniądze – dotkilwe straty i kłopoty finansowe przez długi czas.

Wymieniać pieniądze – zostaniesz doceniony w pracy, możliwy awans lub podwyżka.

Płacić pieniędzmi – dostatek i bogactwo. Wielkość zakupu jest odzwierciedleniem majątku który uzyskasz.

Dostać pieniądze – sen o dostawaniu pieniędzy oznacza duże wydatki które będziesz musiał ponieść.

Liczyć pieniądze – zastrzyk gotówki który poprawi Twoją kondycję finansową.

Wydawać pieniądze – wkrótce na jawie również będziesz to robić.

Oszczędzać pieniądze – również dobry znak, nowe możliwości które wkrótce się pojawią znacząco wpłyną na Twoją kondycję finansową.

Fałszywe pieniądze – uważaj na oszustów, ktoś może mieć wobec Ciebie nieuczciwe intencje.

Słyszeć brzęk pieniędzy – niespodziewana zła wiadomość.

Zobacz również interpretację dla snu o monetach.

 

2 comments… add one
  • Bernadeta Lut 20, 2017 @ 7:52

    Poszlam do baru na piwo placilam mialam w kieszeni duzo pieniedzy , napadli na mnie cyganie zwiazali i obudzilam sie

  • Sebastian Mar 16, 2019 @ 6:23

    Śniło mi się że oglądałem telewizję i był tam boks, lecz nie byłem nim zbytnio zainteresowany. Potem poszłem do mojej babci porozmawiać. Była sama ucieszyła się że przyszłem. Rozmawialiśmy lecz gdy miała coś powieć z okna przyleciała osa. I przyszła mama , i wyżóciliśmy osę z domu. Gdy już osa wyleciała wyszłam z domu babci do kina lecz nie miałem pojęcia o czym jest film. A tam spotykam moje koleżanki które jedzą pizzę z kiwi i bitą śmietaną. Bardzo się zdziwiłem że one tu przybywają i chwilę z nimi pogadałem w tym kinie. Gdy seans się zakończył poszły w jakieś miejsce i u jednej z nich znalazłem dużą brązową monetę. Więc wziąłem ją i pisałem do domu. Miałem wiele pragnień i pomyślałem o cytrynie powiedziałem że chciałbym mieć cytrynę. Minęło z 10 sekund pojawia się ona na moim biurku. Byłem bardzo zdziwiony więc zawołałem mamę by zobaczyła co cię stało. Też była bardzo zdziwiona miałem też drugie życzenie więc powiedziałem moneto, moneto chciałbym 100 000 000 zł. I po kilku sekundach pojawiła się na biurku koperta z pieniędzmi lecz były one walutą euro. Więc mama sprawdziła co to jest a ja w tym czasie zarzyczyłem sobie najdroższego samochodu na świecie tak powiedziałem. Mama w tym czasie dowiedziała się że ta moneta jest niebezpieczna, powiedziała że jest stworzona przez oszusta. Więc oddałem monetę mamie a pieniądze wzięłam lecz nie wiedziałem co zrobić. To poszłem do babci o poradę a tam obok okna lata znowu osa mama też przyszła żeby zamknąć okno ale ktoś z drugiej strony widziałem dłoń z niebieskim rękawem. Mama mówi że ktoś chyba też chce zamknąć okno więc poszłem zamknąć drugie okno a tam wleciała mucha. Leciała coraz bliżej mnie aż wleciała mi do buzi. I na tym zakończył się sen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sennik wyszukiwarka