Pieniądze

Pieniądze są motywem który często pojawia się w naszych snach. Jest to bardzo pozytywny symbol senny który wróży szybką poprawę naszej sytuacji. Nie musi być to jednak tylko sytuacja materialna. Sen o pieniądzach ma powiązanie zarówno z naszą sytuacją materialną jak i duchową. Zapowiada on rychłe zmiany na tych płaszczyznach. Tak więc sen w którym śnią się pieniądze może zapowiadać zarówno przypływ gotówki, lepsze zarobki, jak i poprawę relacji rodzinnych, relacji z innymi ludźmi oraz szczęście na płaszczyźnie uczuciowej.

Zobaczyć pieniądze – poprawa sytuacji materialnej, przypływ gotówki, większe zarobki, spłata zobowiązań. Sen może także oznaczać poprawę relacji z innymi ludźmi.

Posiadać pieniądze – posiadanie pieniędzy zapowiada że wkrótce otrzymasz większą ilość gotówki. Może to być zarówno wygrana w konkursie, jak i nowa praca, lub podwyżka w dotychczasowej. Nowa sytuacja finansowa znacząco poprawi Twoje życie.

Liczyć pieniądze – zapowiedź lepszej sytuacji materialnej, finansowej. Wyjście z długów, podwyżka w pracy lub nieoczekiwany spadek, wygrana lub przelew.

Zagraniczne pieniądze, obca waluta – we śnie oznacza że doświadczysz ryzyka, które jednak się opłaci. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Zarabianie pieniędzy – szczęście zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Znaleźć pieniądze – szczęście będzie Ci sprzyjać. Zdołasz uchronić się przed dużą stratą, a Twój majątek ulegnie powiększeniu.

Kradzież pieniędzy – miej oczy dookoła głowy i uważaj aby samemu nie zostać okradzionym.

Zgubić pieniądze – nieoczekiwana nagroda, wygrana w grze losowej lub konkursie.

Oddać pieniądze żebrakowi lub biednej osobie – nowe możliwości, poprawa sytuacji finansowej, niespodziewany przypływ gotówki. Możliwa wygrana w konkursie.

Wygrać pieniądze – awans w hierarchii społecznej, poprawa sytuacji materialnej.

Wymieniać pieniądze – zostaniesz doceniony w pracy, możliwy awans lub podwyżka.

Płacić pieniędzmi – dostatek i bogactwo. Wielkość zakupu jest odzwierciedleniem majątku który uzyskasz.

Dostać pieniądze – sen o dostawaniu pieniędzy oznacza duże wydatki które będziesz musiał ponieść, dasz jednak radę ponieważ przepływ pieniądza będzie działać na Twoją korzyść.

Liczyć pieniądze – zastrzyk gotówki który poprawi Twoją kondycję finansową.

Wydawać pieniądze – wkrótce na jawie również będziesz to robić.

Oszczędzać pieniądze – również dobry znak, nowe możliwości które wkrótce się pojawią znacząco wpłyną na Twoją kondycję finansową.

Fałszywe pieniądze – uważaj na oszustów, ktoś może mieć wobec Ciebie nieuczciwe intencje.

Słyszeć brzęk pieniędzy – niespodziewana dobra wiadomość.

Zobacz również interpretację dla snu o monetach.

2 comments… add one
  • Bernadeta Lut 20, 2017 @ 7:52

    Poszlam do baru na piwo placilam mialam w kieszeni duzo pieniedzy , napadli na mnie cyganie zwiazali i obudzilam sie

  • Sebastian Mar 16, 2019 @ 6:23

    Śniło mi się że oglądałem telewizję i był tam boks, lecz nie byłem nim zbytnio zainteresowany. Potem poszłem do mojej babci porozmawiać. Była sama ucieszyła się że przyszłem. Rozmawialiśmy lecz gdy miała coś powieć z okna przyleciała osa. I przyszła mama , i wyżóciliśmy osę z domu. Gdy już osa wyleciała wyszłam z domu babci do kina lecz nie miałem pojęcia o czym jest film. A tam spotykam moje koleżanki które jedzą pizzę z kiwi i bitą śmietaną. Bardzo się zdziwiłem że one tu przybywają i chwilę z nimi pogadałem w tym kinie. Gdy seans się zakończył poszły w jakieś miejsce i u jednej z nich znalazłem dużą brązową monetę. Więc wziąłem ją i pisałem do domu. Miałem wiele pragnień i pomyślałem o cytrynie powiedziałem że chciałbym mieć cytrynę. Minęło z 10 sekund pojawia się ona na moim biurku. Byłem bardzo zdziwiony więc zawołałem mamę by zobaczyła co cię stało. Też była bardzo zdziwiona miałem też drugie życzenie więc powiedziałem moneto, moneto chciałbym 100 000 000 zł. I po kilku sekundach pojawiła się na biurku koperta z pieniędzmi lecz były one walutą euro. Więc mama sprawdziła co to jest a ja w tym czasie zarzyczyłem sobie najdroższego samochodu na świecie tak powiedziałem. Mama w tym czasie dowiedziała się że ta moneta jest niebezpieczna, powiedziała że jest stworzona przez oszusta. Więc oddałem monetę mamie a pieniądze wzięłam lecz nie wiedziałem co zrobić. To poszłem do babci o poradę a tam obok okna lata znowu osa mama też przyszła żeby zamknąć okno ale ktoś z drugiej strony widziałem dłoń z niebieskim rękawem. Mama mówi że ktoś chyba też chce zamknąć okno więc poszłem zamknąć drugie okno a tam wleciała mucha. Leciała coraz bliżej mnie aż wleciała mi do buzi. I na tym zakończył się sen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sennik wyszukiwarka