Piorun

Piorun widziany we śnie oznacza wielką siłę która przyniesie zmiany w naszym życiu. W dawnych czasach, kiedy słowianie wyznawali różne bóstwa, jednym z ważniejszych był Perun – bóg grzmotów i piorunów. Uderzenie pioruna było często znakiem który bóg Perun dawał swoim wyznawcom. Tak samo we współczesnych sennikach pioruny widoczne w snach są znakiem nadchodzących zmian, nowych idei i wskazówek. Piorun we śnie jest silnym symbolem powiązanym ze strefą finansową i zawodową. Sen o piorunach często oznacza polepszenie sytuacji materialnej.

Widzieć piorun we śnie – zapowiedź nadchodzących zmian w życiu, stare problemy zostawisz za sobą, a przed Tobą otworzy się nowa droga, świeża i czysta jak powietrze po burzy.

Być trafionym przez piorun – Twoje problemy wkrótce się zakończą, znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji. Sen o trafieniu przez piorun oznacza niespodziewane możliwości które przed Tobą się pojawią. Sen o trafieniu przez piorun często ma również odniesienie do sytuacji materialnej. Przypływ gotówki będzie niespodziewany, ze źródła którego nie rozpatrywałaś wcześniej. Może to być również niespodziewany awans, premia lub podwyżka w pracy.

Burza z piorunami – widziana we śnie oznacza nadejście szczęśliwego i pomyślnego okresu. Szczęście i sukces ma odzwierciedlenie w błyskach na niebie widzianych we śnie.

Słyszeć piorun – zaskakująca sytuacja która spowoduje długo trwające czasy radości.

Bać się pioruna we śnie – sen oznacza że pomimo strachu o przyszłość wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Bliskie uderzenie pioruna – wkrótce nadejdzie nowy etap w życiu, przestaniesz martwić się o swoją przyszłość i o sprawy finansowe.

Widzieć jak piorun uderzył daleko – spełnią się Twoje marzenia, uda Ci się zrealizować wszystkie plany.

4.3/5 - (33 votes)
1 comment… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka