Pożar

Pożar utożsamiany jest z tragedią, niesprawiedliwością, stratą. Z drugiej strony jednak ukazuje potęgę ognia- żywiołu, który w krótkim czasie jest w stanie strawić to co było i dać podwaliny pod nowe, często lepsze.

Widzieć pożar

Sen, w którym widzisz pożar symbolizuje gotowość do zmian, siłę, którą znajdziesz w sobie, żeby zawalczyć ze starymi, hodowanymi od lat przyzwyczajeniami i przekonaniami. Otworzysz się na nowe wyzwania, powiew świeżości da ci siłę do działania.

Uciekać z pożaru

Sen o ucieczce z budynku trawionego ogniem symbolizuje obawę przed utratą tego, co masz. Ukazuje twoją nadmierną troskę o ludzi, których kochasz. Należy się zastanowić, czy nie jest ona przypadkiem krzywdząca i ograniczająca dla obu stron.

Wzniecać pożar

Sen, w którym podkładasz ogień ukazuje twój brak wiary w powzięte plany, strach przed porażką, przed tym, czy twoje działanie nie przyniesie więcej szkody niż korzyści. Pamiętaj, że najgorsza jest bierność, a wysiłek w dobrej wierze nigdy nie idzie na marne.

Wynosić kogoś lub coś z pożaru

Sen o ocalaniu osoby lub rzeczy z pożaru ukazuje twoje zbytnie przywiązanie do zastanej rzeczywistości, poczucie niezbędności, obowiązku „stania na posterunku”, tymczasem odpoczynek i oderwanie się od codzienności nie tylko nie spowodują katastrofy, ale też dadzą ci siłę do dalszego działania.

4.2/5 - (6 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka