Sekta pojawiająca się we śnie oznacza że jesteś od kogoś zależny i ta osoba Cię wykorzystuje. Uważaj żeby nie dać się sobą manipulować. Możesz przez to ponieść straty finansowe. Sekta we śnie- taki sen oznaczać może również fałszywych przyjaciół i udawaną przyjaźń. Uważaj na fałszywych ludzi, są oni z Tobą tylko dla własnego zysku.

Widzieć sektę – ktoś Cię wykorzystuje, uważaj na fałszywych przyjaciół.

Należeć do sekty – ludzie których poznasz nie są godni Twojego zaufania, uważaj żeby nie wpaść w kłopoty.

Widzieć obrzędy sekty – udawani przyjaciele, którzy są przy tobie tylko z chęci zysku.

Być werbowanym przez sektę – wokół Ciebie są nieszczerzy ludzie.

Świadkowie Jehowy – niespodziewany przypływ gotówki, możliwa wygrana lub spadek.

Mormoni – ktoś kłamie wobec Ciebie, aby Cię wykorzystać a na końcu zostawić.

Sataniści – fałszywi znajomi, możliwość manipulacji, wykorzystania albo wyłudzenia.

4.6/5 - (14 votes)
1 comment… add one
 • Klaudia mar 8, 2018 @ 7:49

  No więc przyniśniło mi się coś w rodzaju sekty,uczestniczyłam w jakimś oberzędzie,wszyscy mieli na sobie czerwone pelerymy z kapturami. Chyba uczestniczyły w nim tylko kobiety.
  Pamiętam,że po wszystkim kiedy już się rozchodziliśmy podeszla do mnie jedna z osób uczestniczacych. Była chyba nowa i zaczynała mnie wypytywać o te wszystkie obrzędy. Pamiętam,że nie wolno było o tym mówić więc początkowo milczałam ale później stopniowo zaczęłam z nią rozmawiać i mówić dużo rzeczy.
  Dalej ostatnia „scena” wracałyśmy do domów i stanęłyśmy pod moją klatką. Widziałam tam 3 mężczyzn i jedną kobietę-chyba była kimś wysoko postawionym w tej sekcie. Nie pamiętam ich twarzy. Spojrzałam na dziewczynę, której pomagałam i powiedziałam do niej:
  „Masz swoją sprawiedliwość”
  Potem jeden mężczyzna podszedł do niej i poderżnął jej gardło. Kiedy padła zaczął iść w moim kierunku,ale nie panikowałam tylko spokojnie czekałam na śmierć. Następnie podciął mi gardło i umarłam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka