Śmierć jest nieuchronnym zjawiskiem, niezmiennie budzącym ciekawość i lęk. Chociaż śmierć pojawiająca się we śnie może wzbudzić niepokój, jest dobrą wróżbą- zapowiada nadejście kolejnego etapu, odrodzenie, nowe perspektywy.

Zobacz również: Sen o cmentarzu- co oznacza. Sennik cmentarz

Widzieć swoją śmierć:

Sen w którym widzisz siebie jako nieboszczyka symbolizuje zerwanie ze starymi przyzwyczajeniami, podjęcie radykalnych decyzji, które uzdrowią twoje życie, wskażą nową, właściwą drogę.

Śmierć dziecka:

Śmierć dziecka oznacza, że warto przyjrzeć się działaniom, które przynoszą więcej szkody lub korzyści. To symbol odpuszczenia, rezygnacji z działań, które cię przytłaczają i nie dają satysfakcji. Zwiastun szczęścia, spokoju i oczyszczenia z toksycznej atmosfery.

Zobacz również: Pogrzeb we śnie- jakie ma znaczenie. Sennik pogrzeb

Pogrzeb:

Sen, w którym uczestniczysz w pogrzebie oznacza pożegnanie się ze starym etapem (może to dotyczyć związku lub pracy), który, choć budzi miłe wspomnienia, sprawiał, że stałeś w miejscu, nie dawał ci możliwości rozwoju.

Widzieć śmierć:

Widzieć spersonifikowaną śmierć w pobliżu oznacza obawę przed stratą tego, co masz. Warto się zastanowić czy ciągłe myślenie o przyszłości nie zakłóca ci radości z tego co tu i teraz.

4.4/5 - (16 votes)
2 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sennik wyszukiwarka