Sen o sprzątaniu symbolizuje że powinieneś pozbyć się brudu, który nagromadził się w Twojej psychice. Może on dotyczyć aspektu moralnego, duchowego, bądź psychicznego. Ważne jest aby zapamiętać co sprzątasz, gdyż znaczenie tych symboli powinno się sprawdzić oddzielnie.

Gdy śnisz, że sprzątasz, oznacza to, że musisz zrobić porządki w swoim życiu, a także w relacjach pomiędzy ludźmi i bardziej pielęgnować swoje przyjaźnie oraz być bardziej pomocnym dla bliskich osób. Jest to również znak, że pojawią się korzystne dla Ciebie okoliczności, oraz zapowiedź szczęścia które wkrótce Cię spotka.

Kiedy wiedzisz we śnie, że trochę sprzątasz, ale wszystko od razu robi się czyste, oznacza to, że Twoja sumienność i dokładność zostaną wkrótce wynagrodzone. Może być to również sygnał, że powinieneś zachować czyste sumienie, aby nie utracić swojego wizerunku wśród innych.

Sprzątać swój dom – powinieneś być bardziej skromny na codzień.

Sprzątać u kogoś – plotki i pomówienia na Twój temat.

Sprzątać wielki bałagan – w najbliższym czasie będziesz mieć bardzo dużo pracy.

Sprzątać ze stołu – zyski finansowe, przypływ gotówki, szczęście w grach losowych.

Sprzątać podwórko – możesz mieć fałszywych sąsiadów, udają że Cię lubią a tak na prawdę obgadują Cię za plecami.

4.3/5 - (17 votes)
5 comments… add one
 • Kasia maj 5, 2018 @ 22:31

  Zmarły Teść sprząta ze stołu szklanki które ciągle się mnożą

 • Danuta cze 12, 2018 @ 17:58

  Śnił mi się teść który nie żyje. Było to w dawnym mieszkaniu. Sprzatala go kilka osób. Był też i czysty pokój. Teść wypowiedział słowa. Krystyna wykupi to mieszkanie bo ma pieniądze.

 • anna lis 9, 2018 @ 21:41

  Witam, śniło mi się ,że przyszłam do pracy i zastałam wysprzątane jedno z pomieszczeń biurowych ( czy pozostałe były wysprzątane, to nie wiem ).Było to dla mnie miłe zaskoczenie, a wiem że posprzątała współpracownica i powiedziałam jej – jak ładnie posprzątała. We śnie najbardziej zwróciłam uwagę na podłogę , nie było pudeł i wykładzina była czysta. Co mogą oznaczać te porządki? Pozdrawiam.

 • Teresa lis 10, 2018 @ 13:18

  Sprzątanie mieszkania które zostało podzielonego pol

 • Anna sty 17, 2019 @ 4:31

  Robiłam generalne porządki, sprzątanie i wyrzucanie śmieci w domu u babci i dziadka. Moi dziadkowie już nie żyją, śnili mi się żywi ale nic nie mówili, byli zmęczeni i bierni. Później pojechałam z moją mamą i siostra na lotnisko, tam się okazało że zapomniałam bagażu. Miałam lecieć na urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka