Szczur

Szczur jest częstym motywem pojawiającym się we śnie. Kojarzy się on nam ze ściekami, brudem i kanalizacją. Wydawać by się mogło że również szczur we śnie jest negatywnym symbolem. Nic bardziej mylnego. Sen w którym pojawia się szczur jest zapowiedzią szczęścia, powodzenia i nowych możliwości. Często widok szczura we śnie zapowiada przypływ gotówki, lepsze zarobki oraz awans społeczny.

Widzieć szczura – nowe możliwości spowodowane polepszeniem sytuacji finansowej. Możliwa zarówno nowa praca, awans na stanowisku, podwyżka w pracy jak i wygrana w loterii. Szczęście będzie Ci dopisywać.

Bać się szczura – wszystko będzie w porządku, sprawy ułożą się po Twojej myśli. Strach przed szczurem jest zapowiedzią szczęśliwych chwil i upragnionego wypoczynku.

Uciekać przed szczurem – jeżeli we śnie znajdujesz się w sytuacji w której goni Cię szczur, a Ty przed nim uciekasz, zapowiada to rychły koniec kłopotów, realizację wszystkich planów oraz poprawę sytuacji materialnej.

Atak szczura – ktoś doceni Twoje starania, widok szczura przymierzającego się do ataku oznacza że sprawy potoczą się szybko i po Twojej myśli.

Zostać ugryzionym przez szczura – niespodziewany zastrzyk gotówki, koniec problemów finansowych.

Szczury w domu – widok szczurów w domu oznacza szczęśliwe życie rodzinne bez kłopotów i zmartwień.

Interpretacje snu o szczurach w innych sennikach

Szczur budzi negatywne skojarzenia. Jest utożsamiany z brudem, brzydotą, niebezpieczeństwem. Jego pojawienie się we śnie jest jasnym sygnałem do tego, żeby przyjrzeć się własnemu otoczeniu.

Wiele szczurów

Sen, w którym znajdujesz się w pomieszczeniu pełnym szczurów ukazuje twoją obawę przed czyhającym niebezpieczeństwem. Warto zadać sobie pytanie, co lub kto jest powodem tego niepokoju, zwalczyć potencjalne zagrożenie, oczyścić życiową przestrzeń.

Zostać ugryzionym przez szczura

Sen o ugryzieniu przez szczura zwiastuje niepowodzenie powziętego planu. Warto jednak spojrzeć szerzej na sytuację- porażka na dłuższą metę przyniesie pozytywne zmiany.

Złapać szczura

Rozprawisz się na dobre z relacją, która działała na ciebie negatywnie. Oznacza to zakończenie związku lub zerwanie przyjaźni.

Uciekać przed szczurem

Sen, w którym uciekasz przed szczurem odzwierciedla ucieczkę przed wyzwaniami, niepewność, brak wiary we własne możliwości. Tymczasem sukces jest w zasięgu ręki, wystarczy uwierzyć w siebie.

4.3/5 - (10 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka