Szkoła

Szkoła pojawiająca się we śnie wróży że życie podda Cię następnym próbom. Możliwe jest popełnienie tych samych błędów co w przeszłości, należy więc dokładnie się zastanowić gdzie postępujemy źle i wyciągnąć wnioski ze swoich wcześniejszych doświadczeń. Sen o szkole interpretujemy również jako zapowiedź dalszej nauki na płaszczyźnie zawodowej. Mogą to być nowe obowiązki w pracy, dzięki którym zdobędziemy nowe doświadczenia i wiedzę przydatną w życiu.

Być w szkole – pragniesz rzeczy które mogą Ci przystworzyć kłopoty.

Uczyć się w szkole – jesteś osobą z duszą artystyczną, oraz masz abstrakcyjne myślenie.

Chodzić do szkoły – rozmowa która spowoduje że pojawią się nowe obowiązki.

Zwiedzać szkołę – nie zniechęcaj się pomimo początkowych niepowodzeń. Na końcu Twojej drogi czeka ciężko wypracowany sukces.

Szkoła z internatem – sprawy potoczą się nie po Twojej myśli.

Szkoła średnia – lubisz chwalić się przed znajomymi i żyć ponad poziom, możesz mieć przez to kłopoty.

Korytarz szkolny – szczęście w loterii lub grze losowej.

4.6/5 - (10 votes)
3 comments… add one
  • Mariusz lut 27, 2019 @ 4:04

    Szkoła do której kiedyś uczęszczałem.Głowny hol na duzej przerwie,masa uczniów rozmawiających ze sobą,śmiejących się do siebie i ja siedzący gdzieś pod jedną ze ścian krzycząc i płacząc lecz nikt mnie nie słyszy ani nie widzi

  • Dupcio gru 12, 2019 @ 22:32

    Sprawdziło się- kolejne próby 🙁

  • Gosina mar 4, 2024 @ 6:57

    Co oznacza mój sen. Rozmawiam w nim z nauczycielką od polskiego. Jesteśmy na przystanku w jej miejscowości i komentujemy znikomą ilość połączeń autobusowych do mojej miejscowości (miejscowości, w której jest szkoła). Potem idziemy, nagle jest jakaś leśno-parkowa sceneria I niewiadomo kiedy i skąd dołącza do nas córka tej pani (kiedyś się przyjaźniłyśmy). Idziemy wzdłuż jakiś murów i nagle pani się cofa i wyciąga z krzaków siekierę (nie jest nowa, ale też nie zardzewiała). Zaczynają mnie gonić i w pewnym momencie zauważam kobietę przed nami. Ubrana na czarno. Walczymy z nią, każe uciekać im i sama walczę z tą kobietą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka