Szuflada

Szuflada pojawiająca się we śnie jest symbolem silnie chronionej tajemnicy, poufnej informacji i ważnych wiadomości. Sen informuje o potrzebie odcięcia się od przeszłości. Toksyczni ludzie mogą promieniować złą aurą na Twoje życie. Zerwanie dotychczasowych kontaktów może pomóc się od niej odciąć.

Otwarta szuflada – odcięcie się od fałszywych znajomości przyniesie szczęście w przyszłości. Należy całkowicie zerwać kontakt z tymi ludźmi. Możliwe też że ktoś rozmawia na Twój temat. Należy zachować ostrożność i wszystko będzie dobrze, gdyż zła energia ostatecznie przegra.

Zamknięta szuflada – zwróć uwagę czy nie ma wokół ciebie kogoś, kto będzie miał pozytywny wpływ na Twoje życie. Ta osoba może być niedostrzegana, dobrze się przypatrz, a dzięki tej znajomości pojawią się nowe możliwości. Inaczej zaczniesz spoglądać na życie.

Szuflada z dokumentami – nowe wiadomości czekają na Ciebie, zajdą w Twoim życiu pozytywne zmiany. Ktoś będzie starał się zaszkodzić, ale mu się nie uda.

Szuflada z papierami – przypływ gotówki, awans, zmiana pracy lub miłość. Ktoś może być o to zazdrosny i podkładać kłody pod nogi. Ostatecznie jednak ta osoba upadnie, a Ty się wzniesiesz wysoko.

Pusta szuflada – uda Ci się w odpowiednim momencie odkryć spisek, lub fałszywych ludzi.

Szuflada z bielizną – zapowiedź nowej przyjaźni lub miłości, będzie to osoba na którą nie zwracałaś wcześniej uwagi.

Szuflada z gratami – przekonasz się jak fałszywi byli dotychczasowi znajomi. Nie martw się jednak, ponieważ pojawi się nowe towarzystwo, na które tamci popatrzą z zazdrością.

Szuflada której nie da się otworzyć – zacznij działać już teraz a wszystko będzie dobrze.

5/5 - (5 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka