Jeżeli śni nam się urlop wkrótce możemy spodziewać się pozytywnych informacji. Sen o urlopie oznacza również poprawę sytuacji materialnej. Dzięki ciężkiej pracy uda Ci się zrealizować zamierzone cele. Uzyskasz dzięki temu swobodę finansową. Sen w którym pojawia się urlop jest również zapowiedzią udanego wypoczynku i zakończenia wszystkich problemów.

Zwróć też uwagę na swoje zarobki, gdyż sen o urlopie często informuje nas o tym, że zarabiamy za mało. Nie bój się o tym powiedzieć swojemu szefowi i zagrozić zmianą pracy. Zmiana pracy może okazać się wybawieniem.

Sen o urlopie – w ogólnym znaczeniu taki sen oznacza poprawę sytuacji finansowej, która jednak będzie wymagać włożenia niewielkiego wysiłku. Wszystko ułoży się tak jak powinno.

Jechać na urlop – poprawa sytuacji materialnej, musisz jednak zmienić swoje dotychczasowe działanie.

Być na urlopie – posłuchaj głosu wnętrza, a pokieruje on Cię we właściwym kierunku.

Urlop nad morzem – poprawa sytuacji materialnej związana z nową pracą.

Urlop za granicą – większe zarobki związane z nowymi obowiązkami.

Starać się o urlop – musisz pomyśleć nad zmianą pracy, w obecnym miejscu jesteś wykorzystywana. Możliwe też że jesteś poddana uciskowi ze strony pracodawcy.

Odmowa urlopu – Twoja pensja jest zbyt niska, powiedz o tym szefowi i poszukaj jednocześnie nowej. W nowej pracy zarobisz lepiej i będziesz szanowana finansowo.

Urlop na żądanie – jesteś niedoceniana finansowo, nie bój się iść na dłuższe L4 aby zregenerować zdrowie.

5/5 - (2 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka