Pojawiające się we śnie wafle często symbolizują zmiany lub początek czegoś nowego. Możliwe, że czeka na nas jakaś nowina, która przyniesie ulgę i radość. Symbol ten może nie być pomyślny dla biznesmenów i przedsiębiorców – powinni zadbać lepiej o swoje dochody. Jednocześnie sny o waflach symbolizują wsparcie finansowe w przyszłości – okoliczności pozwolą nie martwić się o przyszłość lub znajdzie się ktoś, kto nas wesprze finansowo. Interpretacje mogą wydawać się różne, lecz ostatecznie marzenie senne o waflach zapewnia nas o końcowym powodzeniu i spokoju. Oto przykładowe interpretacje snów.

Widzisz wafle – ktoś dba o twoje dobro i chce, żebyś był szczęśliwy, masz nieznanego dobroczyńcę;

Jesz wafle – czekają cię radość i przyjemności dnia codziennego. Coś miłego może cię spotkać poza domem, warto wyjść na spacer;

Wypiekasz wafle – czujesz się samotny i chcesz to zmienić. Zwróć się w kierunku rodziny, tam czeka cię harmonia i spokój. Warto odnowić kontakty z krewnymi i samemu wyciągnąć rękę.

Wafli jest dużo – masz wokół siebie osoby, które cię wspierają i na które możesz liczyć. Ktoś pomoże ci z czymś, z czym do tej pory sobie nie radziłeś. Może też nadejść zastrzyk gotówki.

Jesz wafle z innymi – czeka cię wiele wyjątkowych chwil i wydarzeń, które na długo pozostaną w pamięci. Jeśli wybierasz się na urlop wszystko potoczy się zgodnie z planem. Jeśli nie, warto zaplanować jakiś wyjazd. 

Pijesz kawę z waflem – czeka cię jakaś miła niespodzianka, np. spotkasz kogoś, kogo dawno nie widziałeś lub otrzymasz radosną nowinę. Jeśli marzysz o dziecku to może być ten czas.

Kupujesz wafle – twoja praca przyniesie oczekiwane rezultaty, może kupisz sobie coś, o czym od dawna myślałeś lub pojedziesz na jakąś wycieczkę;

Smarujesz czymś wafle – staniesz przed jakimś wyborem, ale jeśli będziesz pamiętać, aby kierować się sercem to z pewnością wybierzesz właściwie;

Przekładasz czymś wafle – ktoś doceni twoją ciężką pracę, może czeka cię awans lub podwyżka. Jeśli szukasz pracy to jest duża szansa, że ją znajdziesz.

5/5 - (2 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka