Wąż widziany we śnie oznacza że w Twoim otoczeniu są fałszywi ludzie, z którymi powinnaś zerwać kontakt. Sen o wężu zapowiada również nadchodzące w życiu zmiany które będą poprzedzone trudniejszym okresem ciężkiej pracy. Początki mogą być ciężkie, za sprawą toksycznych ludzi z Twojego otoczenia. Jeżeli jednak zerwiesz z nimi kontakt i weźmiesz sprawy w swoje ręce, to czekają Cię bogatsze i szczęśliwsze chwile. Przypływ gotówki który wtedy nastąpi wynagrodzi trudy minionych lat.

Widzieć węża – czeka Cię okres wytężonej pracy. Musisz także zerwać kontakt z ludźmi podcinającymi Ci skrzydła. Po pewnym czasie wszystko się jednak ułoży, a przypływ gotówki jaki wtedy nastąpi będzie nagrodą za to, przez co wcześniej musiałaś przechodzić.

Bać się węża – ktoś próbuje wywierać na Tobie presję. Nie daj się zwieść tej osobie, Ty jesteś ważniejsza i jesteś wyżej w hierarchii.

Ugryzienie węża – niespodziewany przypływ gotówki i awans w hierarchii społecznej.

Jadowity wąż – symbol trudów które musisz przejść aby osiągnąć pełnię szczęścia i sukcesu. Zapowiedź udanego urlopu.

Wąż dusiciel – ktoś Ciebie ogranicza.

Wąż w terrarium – większa kontrola nad swoim życiem, awans w pracy, będziesz zarządzać grupą kilku osób. Sen o hodowli węża w domu może oznaczać również że poznasz nowych ludzi z wyższych warstw społecznych.

5/5 - (5 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka