Wisielec

Wisielec widziany we śnie, chociaż budzi negatywne skojarzenia, zapowiada pozytywne zmiany, odcięcie się od destrukcyjnej sytuacji życiowej, szczęśliwy obrót w życiu prywatnym lub zawodowym. Jest zapowiedzią zamknięcia za sobą pewnego etapu i otwarcia się na nowy, niosący wyzwania, sukces i satysfakcję.

Wisielec- znana nam osoba:

Widzieć w wisielcu znaną nam osobę oznacza nadmierną wobec niej troskę, brak zaufania i potrzebę kontroli. Powinniśmy się zastanowić czy nasze zainteresowanie nie jest zbyt przytłaczające i nie ogranicza wolności tego, kogo nim obdarowujemy.

Wisielec- dziecko:

Widzieć w wisielcu dziecko oznacza naszą obawę przed niepowodzeniem powziętych planów. Ukazuje potrzebę większej wiary w słuszność obranej przez nas drogi.

Wisielec- my sami:

Widzieć siebie jako wisielca oznacza podjęcie radykalnej decyzji, która gwałtownie zmieni jakiś obszar naszego życia, przynosząc pozytywne zmiany.

Wieszać kogoś:

Wieszanie kogoś oznacza potrzebę stabilizacji, zadbania o swoje otoczenie. To sygnał, że warto zadbać o rodzinę, to dobry czas na nawiązanie długotrwałych relacji partnerskich.

4.6/5 - (5 votes)
0 comments… add one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka