Ludzie we śnie mają znaczenie zarówno informacyjne jak i ostrzegawcze. Nakierowują nas na właściwą drogę i dają wskazówki co do postępowania. Widok nieznajomych ludzi we śnie jest znakiem który może nas ostrzegać przed błędami oraz pomóc podjąć właściwe działanie. Niekiedy sen o ludziach oznacza że powinniśmy baczniej zwracać uwagę na to co się dzieje w naszym otoczeniu aby móc zrealizować swoje plany nie zbaczając z obranej drogi. Interpretuąc sen o ludziach należy zwrócić uwagę na ich zachowanie, ubiór, wyraz twarzy.

Nieznajomi ludzie – duże zarobki, przypływ gotówki, uda Ci się zrobić dobry interes.

Tłum ludzi – czeka Cię satysfakcjonująca praca i duże zarobki.

Grupa ludzi – musisz zacząć myśleć o swojej przyszłości, na szczęście wkrótce pojawi się zajęcie, dzięki któremu będzie można odkładać spore sumy na przyszłość.

Wiele ludzi – awans w pracy lub jej zmiana, nowe obowiązki, podwyżka, przypływ gotówki, szczęście.

Obcy ludzie – poprawi się Twoja sytuacja z pracą, możliwe że otrzymasz nowe obowiązki i będziesz mieć pod sobą grupę ludzi. Również przypływ gotówki, większa pensja.

Szczęśliwi ludzie – sen wróży życie bez zmartwień, bez problemów finansowych.

Idący ludzie – skupiasz uwagę innych ludzi, ktoś o Tobie myśli, może to być zarówno w pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu.

Ludzie w pośpiechu – przyjdzie stresujący okres czasu, wizja kłopotów finansowych, jednak dzięki swojemu wysiłkowi wyjdziesz z niego bez szwanku.

Śpiący ludzie – niespodzianka która przyniesie Ci szczęście.

Smutni ludzie – współczucie drugiej osobie.

Agresywni ludzie – ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, uważaj na niektóre kontakty, ponieważ moższ sobie narobić kłopotów.

Ludzie na naszej drodze – widok ludzi na naszej drodze oznacza problemy jakie musismy pokonać w drodze do celu. W zależności od tego ile jest tych ludzi, co oni robią, będą to problemy proste do przejścia, lub skomplikowane. Na końcu drogi jednak czeka na nas nagroda.

Krzyczący ludzie – muszisz większą uwagę poświęcić swojemu zdrowiu. Może to czas na urlop lub zwolnienie lekarskie?

Ludzie w czarnych ubraniach – sen ostrzegawczy. Możliwa choroba lub inny uraz.

 

3 comments… add one
  • Sergiusz Gru 9, 2017 @ 21:48

    Śniło mi się że wszedłem do szpitala, tam była wielka rura z której wypływała brudna brązowa śmierdząca woda oraz hipopotam. Zalała cały korytarz i sięgała do pasa. Stali tam nieznajomi mi ludzie i pili tą wodę mówiąc, że chcą umrzeć. Potem wyszedłem ze szpitala na zewnątrz i zobaczyłem kulejącego mężczyznę na moście i podbiegłem do niego żeby mu pomóc, ale on upadł. A potem zauważyłem moją dalszą ciocię i powiedziała mi żebym mu nie pomagał. I tyle. Co ten sen znaczy?

  • Anna Paź 20, 2018 @ 2:29

    Śniło mi się że jadąc pociągiem on się wykoleił, przeżyłam śmierci kliniczną,a po drugiej stronie zobaczyłam zmarłego męża który mówi mi że to nie mój czas i że jestem potrzebna żyjąca, pokazał mi kolejkę duszyczek dzieci czekających na narodziny i powiedział że jedna z tych duszyczek to moje dziecko. a tą duszyczka była dziewczynka o błękitnych oczach

  • Iwona Lis 23, 2018 @ 20:15

    Snilo mi się, ze bylam w domu rodzinnym i widziałam brarowa ktora mocno schudła, i szykowala sie do snu ale w innym domu , czekala tylko aby córki powiedzialy jej ktora kołdrę moze sobie wziąć. Nie byłoby to dziwne gdybyśmy utrzymywały ze sobą kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sennik wyszukiwarka