Ludzie we śnie mają znaczenie zarówno informacyjne jak i ostrzegawcze. Nakierowują nas na właściwą drogę i dają wskazówki co do postępowania. Widok nieznajomych ludzi we śnie jest znakiem który może nas ostrzegać przed błędami oraz pomóc podjąć właściwe działanie. Niekiedy sen o ludziach oznacza że powinniśmy baczniej zwracać uwagę na to co się dzieje w naszym otoczeniu aby móc zrealizować swoje plany nie zbaczając z obranej drogi. Interpretuąc sen o ludziach należy zwrócić uwagę na ich zachowanie, ubiór, wyraz twarzy.

Nieznajomi ludzie – duże zarobki, przypływ gotówki, uda Ci się zrobić dobry interes.

Tłum ludzi – czeka Cię satysfakcjonująca praca i duże zarobki.

Grupa ludzi – musisz zacząć myśleć o swojej przyszłości, na szczęście wkrótce pojawi się zajęcie, dzięki któremu będzie można odkładać spore sumy na przyszłość.

Wiele ludzi – awans w pracy lub jej zmiana, nowe obowiązki, podwyżka, przypływ gotówki, szczęście.

Obcy ludzie – poprawi się Twoja sytuacja z pracą, możliwe że otrzymasz nowe obowiązki i będziesz mieć pod sobą grupę ludzi. Również przypływ gotówki, większa pensja.

Szczęśliwi ludzie – sen wróży życie bez zmartwień, bez problemów finansowych.

Idący ludzie – skupiasz uwagę innych ludzi, ktoś o Tobie myśli, może to być zarówno w pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu.

Ludzie w pośpiechu – przyjdzie stresujący okres czasu, wizja kłopotów finansowych, jednak dzięki swojemu wysiłkowi wyjdziesz z niego bez szwanku.

Śpiący ludzie – niespodzianka która przyniesie Ci szczęście.

Smutni ludzie – współczucie drugiej osobie.

Agresywni ludzie – ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, uważaj na niektóre kontakty, ponieważ moższ sobie narobić kłopotów.

Ludzie na naszej drodze – widok ludzi na naszej drodze oznacza problemy jakie musismy pokonać w drodze do celu. W zależności od tego ile jest tych ludzi, co oni robią, będą to problemy proste do przejścia, lub skomplikowane. Na końcu drogi jednak czeka na nas nagroda.

Krzyczący ludzie – muszisz większą uwagę poświęcić swojemu zdrowiu. Może to czas na urlop lub zwolnienie lekarskie?

Ludzie w czarnych ubraniach – sen ostrzegawczy. Możliwa choroba lub inny uraz.

 

3.6/5 - (27 votes)
6 comments… add one
 • Sergiusz gru 9, 2017 @ 21:48

  Śniło mi się że wszedłem do szpitala, tam była wielka rura z której wypływała brudna brązowa śmierdząca woda oraz hipopotam. Zalała cały korytarz i sięgała do pasa. Stali tam nieznajomi mi ludzie i pili tą wodę mówiąc, że chcą umrzeć. Potem wyszedłem ze szpitala na zewnątrz i zobaczyłem kulejącego mężczyznę na moście i podbiegłem do niego żeby mu pomóc, ale on upadł. A potem zauważyłem moją dalszą ciocię i powiedziała mi żebym mu nie pomagał. I tyle. Co ten sen znaczy?

 • Anna paź 20, 2018 @ 2:29

  Śniło mi się że jadąc pociągiem on się wykoleił, przeżyłam śmierci kliniczną,a po drugiej stronie zobaczyłam zmarłego męża który mówi mi że to nie mój czas i że jestem potrzebna żyjąca, pokazał mi kolejkę duszyczek dzieci czekających na narodziny i powiedział że jedna z tych duszyczek to moje dziecko. a tą duszyczka była dziewczynka o błękitnych oczach

 • Iwona lis 23, 2018 @ 20:15

  Snilo mi się, ze bylam w domu rodzinnym i widziałam brarowa ktora mocno schudła, i szykowala sie do snu ale w innym domu , czekala tylko aby córki powiedzialy jej ktora kołdrę moze sobie wziąć. Nie byłoby to dziwne gdybyśmy utrzymywały ze sobą kontakt.

 • Lolek lip 15, 2020 @ 4:22

  Od zawsze śnią mi sie osoby których nie znam ,rozmawiam znimi jak bym znał ich od lat , w kazdym snie są rozne sytuacje , czesto sie pytam o imiona i nazwiska czasami odpowiadaja ale nie kojarze …

  • Kasia lut 19, 2022 @ 19:00

   Mam podobne sny. Moim zdaniem to nasi zmarli przodkowie, których nie zdążyliśmy poznać za życia przychodzą, żeby z nami porozmawiać, poznać nas, czasami tylko zobaczyć. Może chcą, żeby pomodlić się w intencji odkupienia ich grzechów.

 • Kasia gru 30, 2021 @ 1:23

  W pokoju było pełno obcych łudź.poszłam do toalety nie zamknęłam drzwi.Po pokoju rozszedł się smród a ludzie wyszli.Wtedy wpełza duży waż a ja na niego wsiadłam i mnie wiózł .Pomyślałam wtedy ze ma takie duże szczęki ze mógł by mnie połknąć bez problemu a on jest łagodny i po prostu mnie wiezie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka