Zdrada we śnie jest pozytywnym znakiem zapowiadającym szczęście i zadowolenie. Skąd się to bierze? Dlaczego śni nam się zdrada? Zdrada pojawiająca się we śnie oznacza że masz możliwość wyboru między obowiązkami i pragnieniami. Sen może znaczyć również że posiadasz w sobie nieodkryte jeszcze cechy i zdolności. Co to oznacza? – To wszystko przekłada się na zbliżający się wielkimi krokami sukces. Masz obowiązki ale lubisz się lenić? Nie szkodzi, dzięki swoim umiejętnościom wszystko zrobisz na czas. A może masz zdolności które ktoś zauważy? Prędzej czy później tak się stanie i przez to zdecydowanie polepszy się jakość Twojego życia. Postaraj się jak najszybciej odkryć swoje możliwości a sukces przyjdzie niezwłocznie! Zdrada we śnie jest wezwaniem do działania, do wiary w siebie i jest gwarancją powodzenia w życiu.

Być zdradzonym – dobry znak, sen o byciu zdradzonym oznacza że rozwiążesz wszystkie swoje problemy, spełnią się Twoje marzenia i poprawi się jakość Twojego życia. Sen może wróżyć również że zdobędziesz zaufanego przyjaciela.

Ktoś Cię zdradził – posiadasz nieodkryte jeszcze umiejętności. Sen wróży również zmianę statusu społecznego, sukces i przypływ gotówki. Możliwa wygrana w konkursie lub loterii.

Zobacz również: Kot we śnie. Co oznacza sen o kotach?

Widzieć zdradę – znajdziesz wyjście z kryzysowej sytuacji, może również oznaczać że ktoś pozna Twoją tajemnicę, którą od dawna chcesz zapomnieć.

Zdradzać kogoś – jeżeli śnisz że łamiesz małżeńską wierność, oznacza to że możesz wkrótce uczestniczyć w nielegalnych lub wykraczających poza prawo działaniach.

Zobacz również: Sen o dziecku? Jakie znaczenie ma dziecko we śnie?

Planować zdradę – fałszywi znajomi, ktoś chce Cię postawić w niekomfortowej sytuacji.

Być posądzonym o zdradę – dobry znak, zapowiedź końca kłopotów i wyjścia z trudnej sytuacji.

1 comment… add one
  • Być zdradzonym lt. 25, 2020 @ 8:50

    Po przeczytaniu, czuje się trochę lepiej… Nie do końca mogę to zastosować do swojego życia, ponieważ jest skomplikowane ale jest mi choć trochę lżej….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka