Zdrada we śnie jest pozytywnym znakiem zapowiadającym szczęście i zadowolenie. Skąd się to bierze? Dlaczego śni nam się zdrada? Zdrada pojawiająca się we śnie oznacza że masz możliwość wyboru między obowiązkami i pragnieniami. Sen może znaczyć również że posiadasz w sobie nieodkryte jeszcze cechy i zdolności. Co to oznacza? – To wszystko przekłada się na zbliżający się wielkimi krokami sukces. Masz obowiązki ale lubisz się lenić? Nie szkodzi, dzięki swoim umiejętnościom wszystko zrobisz na czas. A może masz zdolności które ktoś zauważy? Prędzej czy później tak się stanie i przez to zdecydowanie polepszy się jakość Twojego życia. Postaraj się jak najszybciej odkryć swoje możliwości a sukces przyjdzie niezwłocznie! Zdrada we śnie jest wezwaniem do działania, do wiary w siebie i jest gwarancją powodzenia w życiu.

Być zdradzonym – dobry znak, sen o byciu zdradzonym oznacza że rozwiążesz wszystkie swoje problemy, spełnią się Twoje marzenia i poprawi się jakość Twojego życia. Sen może wróżyć również że zdobędziesz zaufanego przyjaciela.

Ktoś Cię zdradził – posiadasz nieodkryte jeszcze umiejętności. Sen wróży również zmianę statusu społecznego, sukces i przypływ gotówki. Możliwa wygrana w konkursie lub loterii.

Zobacz również: Kot we śnie. Co oznacza sen o kotach?

Widzieć zdradę – znajdziesz wyjście z kryzysowej sytuacji, może również oznaczać że ktoś pozna Twoją tajemnicę, którą od dawna chcesz zapomnieć.

Zdradzać kogoś – jeżeli śnisz że łamiesz małżeńską wierność, oznacza to że możesz wkrótce uczestniczyć w nielegalnych lub wykraczających poza prawo działaniach.

Zobacz również: Sen o dziecku? Jakie znaczenie ma dziecko we śnie?

Planować zdradę – fałszywi znajomi, ktoś chce Cię postawić w niekomfortowej sytuacji.

Być posądzonym o zdradę – dobry znak, zapowiedź końca kłopotów i wyjścia z trudnej sytuacji.

4.8/5 - (17 votes)
2 comments… add one
  • Być zdradzonym lut 25, 2020 @ 8:50

    Po przeczytaniu, czuje się trochę lepiej… Nie do końca mogę to zastosować do swojego życia, ponieważ jest skomplikowane ale jest mi choć trochę lżej….

  • Zlysen12 maj 31, 2022 @ 6:31

    Też poczułem lekka ulege. Rozumiem, że Twoje życie nie jest usłane różami, ale nie poddawaj się za zakrętem czeka jeszcze słońce. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sennik wyszukiwarka